فوتسال فارس در ایستگاه پایانی نیم فصل

فوتسال فارس در ایستگاه پایانی نیم فصل

مرکز اسپرت: فارس نیم فصل نخست رقابت های فوتسال لیگ برتر استان فارس، امروز جمعه 24 دی با برگزاری آخرین دیدارها، به ایستگاه پایانی خواهد رسید.


هفته چهارم لیگ فوتسال استان فارس با برگزاری ۴ دیدار در دو گروه به انجام رسید و ۲۲ گل از خط دروازه ها عبور کرد.
این هفته در گروه یک این رقابت ها تیم آراد فاخر در شیراز میزبان ستارگان صفاشهر بود که این مسابقه در نهایت با دو گل به سود میهمان به پایان رسید. دیگر دیدار این گروه بین دو تیم مرودشتی انجام شد. تیم های آراکس و شهرداری در شهر مرودشت به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه ۲ بر یک به سود آراکس به اتمام رسید.
اما در گروه دوم این رقابت ها دو بازی پر گل به ثبت رسید. تیم های شهید برمن و ستارگان جنت شهر هر دو از داراب به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه ده گل داشت و سهم هر تیم ۵ گل بود.
دیدار تیم های رینگ اسپرت نیریز و شهرداری فسا هم با نتیجه ۵ بر ۲ به سود رینگ اسپرت به پایان رسید تا این تیم نیریزی بعنوان مقتدرترین تیم رقابت ها تا اینجای کار شناخته شود. رینگ اسپرت در هر سه بازی خود به پیروزی رسید و با ۱۳ گل زده و ۶ گل خورده صدرنشین گروه دوم است.
اما هفته پنجم رقابت ها که هفته پایانی نیم فصل نخست به حساب می آید، روز جمعه ۲۴ دیماه از ساعت ۱۴ آغاز خواهد شد. در مرودشت تیم های شهرداری این شهر و شهرداری زرقان به مصاف یکدیگر خواهند رفت. قضاوت این مسابقه بر عهده رحیم محمدی، علی حسین نژاد داوود زارع و علی مصلح است. علی مستفیضی نماینده فوتبال است و مجید اسماعیلی نظارت بر داوری این مسابقه را برعهده دارد.
همینطور تیم های ستارگان صفاشهر و آراکس مرودشت در صفاشهر به مصاف هم خواهند رفت داوران این مسابقه به عهده علی نصیری جواد سلیمانیتان، صادق نیکویی و جعفر جمشیدی خواهد بود. فرهاد پرتوی نماینده هیئت فوتبال است و مهرداد امیری نظارت بر داوری این دیدار را برعهده دارد.
در گروه دوم تیم های شهرداری فسا و شهرداری زرین دشت در فسا به مصاف هم خواهند رفت. سعید قربانی زاده علیرضا کاظمی محمد آهار و محمد صالح داوران این مسابقه هستند. نماینده هیئت فوتبال محمد فرزانه و ناظر داوری محمد رضا صلواتی خواهد بود.
در داراب هم دو تیم ستارگان جنت شهر و رینگ اسپرت به مصاف هم خواهند رفت. مسعود مقتدری راد، احمد رحیم خانلی، حسین سامانی و مجتبی عبداللهی داوران این رقابت هستند. علی اکبرزاده نماینده هیات فوتبال است و ابراهیم نیکومنش ناظر داوری خواهد بود.
به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، رقابت های لیگ برتر فوتسال فارس در دو گروه ۵ تیمی برگزار می گردد و هر هفته یک تیم استراحت دارد. در انتها ۱۰ هفته رقابت، از هر گروه دو تیم راهی مرحله نیمه نهایی می شوند تا چهره تیم های فینالیست مشخص شود.
منبع:

1400/10/24
12:16:18
0.0 / 5
855
تگهای خبر: بازی , پیروزی , تیم , داور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
مرکز اسپورت