گزارشی از مجمع انتخابات فدراسیون شنا

گزارشی از مجمع انتخابات فدراسیون شنا

مجمع انتخاباتی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو امروز دوشنبه با حضور معاون وزیر ورزش اجرا شد.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، انتخابات فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو امروز دوشنبه ۲۰ دی ماه سال جاری در آکادمی ملی المپیک اجرا شد. قبل از شروع مجمع محمد پولادگر معاون جدید وزیر ورزش بعنوان رییس مجمع صحبت کرد.
پولادگر اظهار داشت: روز مهمی است و مقرر است سکان هدایت فدراسیون را به دست کسی بدهیم که با برنامه هایش موجب رشد و شکوفایی این رشته شود. با اذن خداوند وارد دستور جلسه شویم. رسمیت مجمع را با حضور ۵۴ نفر اعلام می نماییم. کاندیدها با زمانی که دارند نهایت بهره را ببرند. زمان برای صحبت کردن کم است اما فرصت برای میدان عمل بسیار است.
محسن رضوانی رییس فعلی فدراسیون و یکی از گزینه های انتخابات در مجمع اظهار داشت: حدود ۲۰ سال بازیکن تیم ملی واترپلو بودم. بعنوان دبیر، سرپرست و رییس فدراسیون فعالیت کردم. دو دوره رییس فدراسیون بودم. گزارشی از اتفاقات ۴ سال قبل می دهم و سپس برنامه های خودرا ارائه می دهم.
رضوانی افزود: شنا بعنوان یکی از سه رشته مادر در دنیا مطرح است. کشورهای مطرح در المپیک در رشته های پایه صاحب بیشترین مدال هستند. امیدوار هستم روزی شنا ایران در آسیا و جهان به مدال برسد. در چهار سال دوم روی بخش پایه سازی کار کردیم. برای آموزش شنا در یک مسیر کار می نماییم.
وی با اشاره به مدال واترپلو در بازی های آسیا ۲۰۱۸ اندونزی اظهار داشت: بعد از ۴۴ سال به مدال برنز بازی های آسیایی رسیدیم. اتفاق مهم تر جوان بودن تیم بود که نتیجه آنرا در بازی های آسیایی پیش رو خواهیم دید. امیدواریم در این دوره یک پله بالاتر قرار گیریم.
رضوانی با اشاره به شیرجه اضافه کرد: باتوجه به کمبود سخت افزارها نمی توانیم در کل کشور شیرجه را یکسان توسعه دهیم. اتفاق بزرگ شیرجه قهرمانی سوم در سال ۲۰۱۶ در مسابقات آسیا رخ داد ولی باید با نگاه ویژه در کل کشور پیش برویم. در شنا در ۱۲ نقطه کشور شناگران مطرح داریم. این اتفاق بزرگی است چون قبلاً فقط در چند نقطه کشور شنا متمرکز بود. امیدوار هستم گام های بهتری برداریم..
به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، حامد رضاخانی یکی از گزینه های ریاست شب گذشته از انتخابات انصراف داد و محمد بابایی هم در جلسه امروز شرکت نکرد. بدین سان انتخابات با تنها گزینه یعنی محسن رضوانی اجرا شد. رضوانی در این مجمع با کسب ۵۵ رأی از ۵۸ رأی مأخوذه با حداکثر آرا به مدت ۴ سال دیگر سکان هدایت فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو را عهده دار شد.

1400/10/20
23:54:49
0.0 / 5
816
تگهای خبر: آموزش , المپیك , بازی , بازیكن
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت