رضوانی:

برای میزبانی مسابقات انتخابی جهان اعلام آمادگی کردیم

برای میزبانی مسابقات انتخابی جهان اعلام آمادگی کردیم

به گزارش مرکز اسپرت ربیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو اظهار داشت: برای مسابقات انتخابی جهان اعلام آمادگی کرده ایم و منتظر خبر هستیم.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، محسن رضوانی پس از مجمع انتخاباتی شنا، شیرجه و واترپلو، اظهار نمود: از مجمع تشکر می کنم که باز هم به من رای دادند و اعتماد کردند. امیدوارم نتیجه اعتمادشان را بدهم. شنا در دو سال گذشته به خاطر کرونا مشکل بزرگی داشت و هنوز هم در بعضی استان ها استخرها باز نشده است. خداراشکر ملی پوشان رکوردشکنی های خوبی در مسافت کوتاه داشتند. امیدوارم به هدفی که در بازی های آسیایی داریم، برسیم و علاقه مندان به این رشته را خوشحال نماییم.

رضوانی در ادامه اظهار داشت: امیدوارم برنامه هایی که در سالهای گذشته داشتیم را ادامه دهیم و به مقصود برسیم. بحث آموزش شنا را در هفت مرحله انجام دهیم. در حوزه قهرمانی هم می خواهیم تیم ملی واترپلو را تقویت نماییم. این تیم یک سفر تدارکاتی به ترکیه داشتند. آنها دو سال است که بازی رسمی نداشته اند. لیگ واترپلو را شروع کردیم. حدود یک ماه دیگر انتخابی قهرمانی جهان در قزاقستان انجام می شود. به خاطر شرایطی که در قزاقستان وجود داشت هفت تیم جهت شرکت در مسابقات اعلام آمادگی کردند. ژاپن میزبان قهرمانی جهان هم در این مسابقات حضور دارد. امیدوارم اوایل هفته آینده تصمیم گیری شود که مسابقات انتخابی قزاقستان صورت خواهد گرفت یا خیر. ما آماده هستیم که این مسابقات را در ایران برگزار نماییم و منتظر پاسخ هستیم.

وی اضافه کرد: امیدوارم با کمک اهالی رسانه به مقصود برسیم. باید بیشتر به شنا بپردازید. باید بیشتر دیده شود تا بتوانیم به کمک هم اول فضای سالم داشته باشیم. بحث همگانی را در رشته های پایه دوومیدانی، شنا و ژیمناستیک توسعه یابد. خوشبختانه سجادی دو ماه پیش مسئله سخت افزار شنا را زیر نظر داشت. همه به مشکلات آشنا هستند. هیات های زیادی استخر در اختیار دارند و امیدواریم سایر هم مجهر به استخر شوند تا شنا در بعد همگانی و قهرمانی توسعه یابد.

وی در مورد کارشناس خبره و انتخاب اسکندریون اظهار داشت: فتاحیان یکی از مدیران با اخلاق کشور است، ۱۰ سال در عمان بود و ۲ سال دبیر بود. حالا روابط بین الملل کمیته ملی المپیک است. فتاحیان و اسکندریون هر دو می خواستند کنار بکشند که در نهایت فتاحیان کناره گیری کرد. ولی فتاحیان بعنوان مشاورین فدراسیون در کنار ما خواهند بود.

منبع:

1400/10/20
13:10:53
0.0 / 5
775
تگهای خبر: آموزش , المپیك , بازی , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت