وزیر ورزش و جوانان:

اجازه نمی دهیم صدمه ای به انتخابات کمیته ملی المپیک وارد شود

اجازه نمی دهیم صدمه ای به انتخابات کمیته ملی المپیک وارد شود

به گزارش مرکز اسپرت وزیر ورزش با تکیه بر این که انتخابات فدراسیون ها بمحض دریافت صلاحیت کاندیداها برگزار می شود، اظهار داشت: نباید به انتخابات کمیته ملی المپیک صدمه ای وارد شود.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، حمید سجادی امروز چهارشنبه با حضور در محل فدراسیون نجات غریق و غواصی از این فدراسیون بازدید نمود.
وی در حاشیه بازدید از فدراسیون در ارتباط با انتخابات پیش روی فدراسیون ها و تاثیری که بر انتخابات کمیته ملی المپیک خواهد داشت، توضیح داد.
سجادی با اشاره به اینکه شرط برگزاری انتخابات فدراسیون ها تایید صلاحیت کاندیداهای آنهاست، تصریح کرد: برنامه ریزی ما بر این اساس بوده که انتخابات فدراسیون ها سر موقع برگزار گردد. البته که این مورد نیازمند تایید صلاحیت کاندیداهاست. بمحض این که صلاحیت کاندیداهای هر فدراسیونی به دستمان برسد، انتخاباتش را برگزار می نماییم تا صدمه ای به انتخابات کمیته ملی المپیک وارد نشود.
وزیر ورزش تصریح کرد: به هر حال باید به فکر اعضای مجمع کمیته ملی المپیک و رسمیت پیدا کردن آن مجمع هم باشیم. تعیین صلاحیت یکی از شروط برگزاری انتخابات است و هر فدراسیونی که در موعد خود تایید صلاحیت ها را انجام داده باشد و گزارش آن بموقع به دست ما برسد طبق برنامه انتخاباتش انجام می شود تا صدمه ای به انتخابات کمیته المپیک وارد نشود. باید به فکر تعداد حاضر در مجمع کمیته المپیک باشیم تا آنجا هم به رسمیت برسد. اما از طرفی باید صلاحیت کاندیداها به دستمان برسد تا انتخابات فدراسیون ها را بموقع برگزار نماییم.


منبع:

1400/10/09
13:47:30
0.0 / 5
471
تگهای خبر: المپیك , فدراسیون , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت