بازیكن تیم ملی امید:

كی روش، من و جهانبخش را اشتباه می گرفت

كی روش، من و جهانبخش را اشتباه می گرفت

به گزارش مركز اسپرت علی شجاعی می گوید اگر تیم ملی امید، همدل باشد و امكانات خوبی در اختیار آنها قرار بگیرد، پتانسیل صعود به المپیك را دارد.به گزارش مركز اسپرت به نقل از ایسنا، علی شجاعی بازیكن تیم ملی امید در حاشیه تمرین امروز (شنبه) این تیم اظهار نمود: از خبرنگاران ممنونم كه به تیم ملی امید توجه ویژه دارند. تیم ما در حال شخصیت گرفتن است و دو بازی دوستانه با اندونزی و یك بازی با قطر محك جدی می خوریم. پس از بردن استرالیا تیم شخصیت و نظم بهتری گرفته و امیدوارم این تا بازی های مقدماتی تداوم بیشتری داشته باشد.

او در پاسخ به این سؤال كه شرایط تیم از پس از باخت به ازبكستان تا برد برابر استرالیا چه تفاوتی كرده است اظهار داشت: حدود ۷۰ درصد تغییرات به وجود آمده است. استرالیایی را بردیم كه سه برابر ازبكستان قوی تر بود. خدا را شكر این تغییرات نتیجه داده و امیدوارم با صعود به المپیك همراه شود.

شجاعی درباره سختی گروه ایران در مقدماتی المپیك خاطرنشان كرد: در رده جوانان، با قطر و ژاپن هم گروه بودیم كه همه می گفتند گروه سختی است اما ما موفق شدیم. اگر تیم همدل و منسجم باشد، با این كادر فنی فوق العاده می توانیم به المپیك صعود نماییم. البته این نیازمند امكانات و زمین خوب هم است كه حالا در اختیار تیم ملی امید قرار گرفته است. از اسم هم گروه های خود نمی ترسیم و با قدرت در گروه پیش می رویم.

وی درباره شباهتش با علیرضا جهانبخش و آینده بازیكنان تیم ملی امید توضیح داد: جهانبخش الگوی من است و كسی كه از داماش به لیگ انگلیس و اروپا می رود باید الگوی بسیاری از ما باشد. به شدت او را دوست دارم و در بازی بزرگسالان و جوانان كه با هدایت كی روش بود، سرمربی پرتغالی مدام من و جهانبخش را اشتباه می گرفت. همه این بازیكنان این پتانسیل را دارند كه در تیم ملی بزرگسال بازی كنند و نمونه بارز آن حضور سه، چهار بازیكن تیم ملی امید در تیم ملی بزرگسالان است.
1398/08/18
18:03:44
5.0 / 5
4484
تگهای خبر: المپیك , بازی , بازیكن , تمرین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت