در نشست هیات اجرایی؛

انتخاب سرپرستان کاروان اعزامی به ترکیه و چین به بن بست خورد

انتخاب سرپرستان کاروان اعزامی به ترکیه و چین به بن بست خورد

مرکز اسپرت: انتخاب سرپرستان کاروان اعزامی به بازی های کشورهای اسلامی و المپیک جوانان با وجود طرح و رای گیری در نشست امروز هیات اجرائی، به جلسه بعد موکول شد.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، نود و هفتمین نشست اعضای هیات رئیسه و اجرائی کمیته ملی المپیک امروز یکشنبه در محل این کمیته و به ریاست صالحی امیری انجام شد.
انتخاب سرپرست کاروان اعزامی به بازی های کشورهای اسلامی و المپیک جوانان از دستور العمل های تعیین شده برای نشست امروز بود که البته به نتیجه نرسید.
برای کاروان اعزامی به بازی های کشورهای اسلامی، هادی ساعی و کیکاوس سعیدی کاندیداهای سرپرستی کاروان اعزامی هستند. گزینه های مورد نظر برای تصدی این مسئولیت در کاروان اعزامی به بازیهای المپیک جوانان هم مجید کیهانی و علیرضا رحیمی هستند.
نتیجه رای گیری برای انتخاب سرپرست این دو کاروان اما در نشست امروز به حد نصاب لازم نرسید. به همین دلیل جمع بندی نهایی به جلسه آتی هیات اجرائی کمیته ملی المپیک موکول شد.
برای سرپرستی کاروان بازی های المپیک جوانان، رحیمی و کیهانی هر یک صاحب چهار رای شدند. هادی ساعی هم تنها ۵ رای را برای کاروان بازی های کشورهای اسلامی به خود اختصاص داد در حالی که حد نصاب تعیین شده برای سرپرست این دو کاروان ۷ رای است.
بازی های کشورهای اسلامی و بازی های المپیک جوانان رویدادهایی هستند که سال آینده به میزبانی ترکیه و چین برگزار می گردند.


منبع:

1400/09/23
12:44:14
0.0 / 5
833
تگهای خبر: المپیك , بازی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت