ناصر شهنازی:

هدف سایپا قهرمانی نیست

هدف سایپا قهرمانی نیست

به گزارش مرکز اسپرت سرمربی والیبال سایپا در مورد عملکرد تیم خود در لیگ برتر اظهار داشت: نگرش، اهداف و سرمایه گذاری سایپا امسال نسبت به گذشته متفاوت شده و برای قهرمانی بسته  نشده است.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، هشت هفته از لیگ برتر والیبال مردان سپری شده است و هم اکنون سپاهان اصفهان با ۸ برد و ۲۳ امتیاز صدرنشین است.

سایپا که از باشگاه های معتبر والیبال است امسال شرایط چندان مطلوبی ندارد. این تیم تنها دو پیروزی کسب کرده و در ۶ مسابق هدیگر خود شکست خورده است و الان با ۶ امتیاز در جایگاه سیزدهم لیگ قرار دارد.

ناصرشهنازی در گفت و گو با ایسنا، در مورد عملکرد تیم خود در لیگ والیبال اظهار داشت: نگرش، اهداف و سرمایه گذاری سایپا امسال نسبت به گذشته متفاوت شده و برای قهرمانی بسته نشده است. تیمی حدودا جوان داریم و تعدادی بازیکن آینده دار را کنار هم جمع کرده ایم تا آنها را از نظر کیفی ارتقا بدهیم و بعدها در سطح ملی درخشش داشته باشند. از طرفی باتوجه به نام سایپا که برندی در والیبال است، می خواهیم در لیگ هم جایگاه مناسبی داشته باشیم، اما باتوجه به سرمای گذاری عظیمی که بسیاری از تیم ها انجام داده اند، این کار دشوار است. تمام تلاشمان را می نماییم تا با ارتقا سطح کیفی بازیکنان، بازی های خوب و تماشاگر پسندی ارائه بدهیم و نیم نگاهی هم به نتایج داشته باشیم. از نتایج به دست آمده تا الان رضایت کامل نداریم. این عملکرد دلیلهای مختلفی دارد که اهتمام می نماییم آنها را بررسی نماییم و از این به بعد بازی های بهتری ارائه بدهیم. البته از نوع بازی بازیکنان راضی هستیم، چو ن خیلی زحمت می کشند، اما نتیجه آن چیزی نیست که انتظار داشتیم.

او در مورد پیروزی مقابل هورسان در هفته هشتم لیگ بیان کرد: این تیم دو برد خیلی خوب آورده بود و از نظر روحی و روانی شرایط بهتری نسبت به ما داشت. ما هم بخاطرحضور مدیرعامل باشگاه در اردوی شب قبل ازمسابقه و صحبت هایی که با بازیکنان داشت و به درد و دلشان گوش کرد، شرایط روحی بهتری پیدا کردیم. ما از نظر فنی آمادگی کامل داریم و تنها بحث روحی و روانی اذیتمان می کرد. فکر می کنم صحبت هایی که در این نشست شد و قول و قرارهایی که دادند، تاثیرش را گذاشت و مقابل هورسان بازی بسیار خوبی ارائه دادیم.

سرمربی والیبال سایپا به فشردگی مسابقات لیگ اشاره نمود و اظهار داشت: اگر طبق بخشنامه عمل می کردند، باید لیگ با ۱۲ تیم برگزار می شد اما فدراسیون از تبصره های بخشنامه استفاده و دوتیم را اضافه کرد. در این شرایط باید زمان برگزاری لیگ را افزایش می دادند تا این فشارها ایجاد نمی شد. محدودیت زمانی به وجود آمده توسط فدراسیون فشار مضاعفی را به تیم ها وارد کرده است. البته ما بعنوان یک تیم تهرانی از این بابت مشکلی نداریم چون یک پرواز انجام می دهیم و تیم های شهرستانی دو پرواز دارند، اما باید خودرا با لیگ انطباق بدهیم.

او در مورد امکان حضور تماشاگران در سالن والیبال اظهار داشت: تماشاگران عضو جدانشدنی از ورزش هستند و حضورشان موجب دلگرمی، نشاط و انگیزه در بازیکنان می شود اما وقتی حضور تماشاگران در فوتبال را دیدم، به نظرم باید کمی سخت گیری ها بیشتر شود. سخت گیری در نوع حضورشان خیلی مهمست چون اپیدمی کرونا هنوز تمام نشده و مشکلات زیادی در ارتباط با این بیماری داریم. بدین سبب اگر قرار بر حضور تماشاگران است، باید با سخت گیری در رعایت اصول بهداشتی، فاصله گذاری و همین طور محدودیت تعداد نفرات صورت گیرد. هنوز نتوانسته ایم این فرهنگ را جا بیندازیم که پس از تزریق دو دز واکسن باز هم احتمال درگیری وجود دارد.

شهنازی در واکنش به این که شایعه شده در لیگ نسبت به تست کرونای بازیکنان و تیم ها سخت گیری نمی گردد، اظهار داشت: من هم شایعات را شنیده ام اما خبر موثقی ندارم. تیم ما هر ۱۰ روز یکبار تست می دهد و اصول بهداشتی رعایت می کند. امیدوار هستم همه باشگاه ها این مساله را رعایت نمایند تا باردیگر شرایط سخت سال قبل تکرار نشود.

منبع:

1400/08/30
11:41:04
0.0 / 5
888
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , برند
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
مرکز اسپورت