وزیر ورزش و جوانان مطرح كرد؛

وجود ۴۳۷۰ پروژه ورزشی کوچک و بزرگ ناتمام در کشور

وجود ۴۳۷۰ پروژه ورزشی کوچک و بزرگ ناتمام در کشور

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه ۴ هزار و ۳۷۰ پروژه ورزشی در کشور نیمه کاره است، اظهار داشت: از این تعداد ۲۷۰ پروژه بزرگ به حساب می آید.سید حمید سجادی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه ورزش و جوانان استان مازندران با همکاری فدراسیون دو ومیدانی، گردهمایی ارزشمندی برای دوومیدانی کشور ترتیب دادند، اضافه کرد: مقرر است سمینار بررسی راهکارهای توسعه دوومیدانی با حضور اندیشمندان، صاحبنظران و پیشکسوتان در رامسر شود.
وی ضمن اشاره به وجود پروژه های نیمه کاره در حوزه ورزش اضافه کرد: شرکت توسعه و تجهیز، ۲۷۰ پروژه بزرگ و سنگین ورزشی را در دست راه اندازی دارد و این طرح ها به صورت نیمه تمام درحال پیگیری است که برخی ۸۵ تا ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
وی با عنوان این که طبق برنامه ریزی بین ۳۰ تا ۳۵ پروژه بزرگ تا آخر سال تکمیل می شود، اظهار داشت: ۴ هزار و ۱۰۰ پروژه سبک هم با اعتبارات ملی و استانی از جانب دفتر فنی و مهندسی وزارت ورزش درحال پیگیری و تکمیل است.
سجادی درباره اشتغال ورزشکاران و قهرمانان اظهار داشت: در آخرین دیدار قهرمان المپیک و پارالمپیک با مقام معظم رهبری، درخواستی از جانب یکی از قهرمانان درباره اشتغال عنوان شد و ۲۴ ساعت پس از درخواست، در جلسه هیئت دولت، رئیس جمهور دستوری در این بخش دادند و الان مشکل استخدام قهرمانان ورزشی در المپیک و پارالمپیک حل شده است.
وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: روز جمعه یک برنامه دوومیدانی به مسافت ۶ کیلومتر در رامسر برگزار می گردد.

1400/08/28
22:19:48
0.0 / 5
863
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت