علیرضا دبیر:

عزیزی شاهرگش را هم برای کشتی تهران می دهد!

عزیزی شاهرگش را هم برای کشتی تهران می دهد!

به گزارش مرکز اسپرت رئیس فدراسیون کشتی در دیدار با جمع زیادی از مربیان و پیشکسوتان کشتی تهران اشاره کرد: عبدالله عزیزی شاهرگش را هم برای کشتی تهران می دهد.


به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، بعد از انتقادات برخی مربیان مطرح کشتی استان تهران از بی توجهی مسئولان هیات کشتی تهران و هم چنین اوضاع نه چندان مساعد کشتی پایتخت طی سالهای اخیر، سرانجام علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی، با حضور در سالن هفتم تیر تهران، جلسه ای را با حضور مسئولان هیات کشتی پایتخت، رییسان هیات های کشتی شهرستان های تهران و تعداد زیادی از مربیان و پیشکسوتان کشتی تهران برگزار کرد.
در این نشست علاوه بر مسئولان هیات کشتی تهران، ناصر نوربخش رئیس انستیتو فدراسیون کشتی، ملاجعفری نایب رئیس اداره کل ورزش و جوانان تهران و محسن کاوه مسوول مربیان استان تهران نیز حضور داشتند و مربیان و رییسان هیات ها به بیان نظرات و انتقادات خود پرداختند.
طبق اعلام هیات کشتی تهران، دبیر در این نشست با وجود انتقادات از عملکرد رئیس هیات کشتی پایتخت، اظهار نمود: بنده شاهدم که آقای عزیزی شاهرگش را نیز برای کشتی تهران می دهد. بنده اعلام می کنم در کنار آقای عزیزی هر کاری از دستم بیاید برای کشتی تهران انجام می دهم.
رئیس فدراسیون کشتی هم چنین اشاره کرد: مربیان باید به کمک هیات کشتی بیایند، نه اینکه تمام تقصیرها را به گردن هیات کشتی تهران بیندازند.
وی هم چنین اظهار داشت: آماده ایم خوابگاه بعثت و سالن هفتم تیر را با همکاری اداره ورزش و جوانان استان، جهت برگزاری مسابقات ملی و استانی بازسازی نماییم.
منبع:

1400/08/24
21:05:30
0.0 / 5
982
تگهای خبر: دیدار , فدراسیون , كشتی , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت