فروغی:

ترقی تیراندازی باید تا المپیک پاریس حفظ شود

ترقی تیراندازی باید تا المپیک پاریس حفظ شود

به گزارش مرکز اسپرت قهرمان تیراندازی المپیک توکیو اظهار داشت: امیدوار هستم اگر نواقصی در کار کمیسیون ورزشکاران وجود داشته در دوره بعد جبران شود و تصمیمات به نفع ورزشکاران باشد.


به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، جواد فروغی در حاشیه انتخابات کمیسیون ورزشکاران بیان کرد: خداراشکر با وجود فشردگی برنامه ها به انتخابات رسیدم و رای دادم و امیدوار هستم بهترین نتیجه را شاهد باشیم و به نفع ورزشکاران باشد.
وی در مورد عملکرد ضعیف کمیسیون ورزشکاران در دوره قبل اظهار داشت: نه فقط این انتخابات بلکه در سایر کشورها نیز ممکنست همچنین باشد. سطح توقعات به شکلی است، افرادی که بر مسند تصمیم گیری هستند کار نمی کنند و یا این که خروجی آنها معلوم نیست. این که واقعا کار کردند یا نه را باید روی نمودار و با عدد و ارقام بررسی کرد. امیدوار هستم اگر هم نواقصی وجود داشته در دوره بعد جبران شود و تصمیمات به نفع ورزشکاران باشد.
قهرمان المپیک توکیو در مورد وضعیت تیراندازی اشاره کرد: تیراندازی پس از مراحل ترقی که در المپیک شروع کرد، در مرحله تثبیت است اگر این مرحله را در مسابقات آتی و تا المپیک پاریس حفظ نماییم، بسیار عالی خواهد بود.
منبع:

1400/08/21
13:24:53
0.0 / 5
733
تگهای خبر: المپیك , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت