توماس کونیتزکو رئیس فدراسیون جهانی کانویینگ شد

توماس کونیتزکو رئیس فدراسیون جهانی کانویینگ شد

رئیس فدراسیون جهانی کانویینگ بعد از ۱۳ سال تغییر نمود و توماس کونیتزکو آلمانی بر کرسی ریاست تکیه زد.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، کنگره انتخاباتی فدراسیون جهانی کانویینگ در رم ایتالیا برگزار گردید. در این کنگره انتخابات در بخش های مختلف همچون رئیس، نواب رئیس، خزانه دار و کمیته های تخصصی انجام شد.
بر این اساس خوزه پرورنا رئیس سابق اسپانیایی ICF بعد از ۱۳ سال جایگاه خویش را به توماس کونیتزکو از آلمان داد. توماس با ۵۸ سال سن پیش از این رئیس فدراسیون قایقرانی آلمان و نایب رییس فدراسیون جهانی بودکه با ۹۴ درصد آرا کرسی ریاست ICF را به دست آورد.
در دیگر بخش ها سیسیلیا فاریاس از آرژانتین نایب رییس زنان، آجیج لیو از چین و لوییز لاباندا از اسپانیا بعنوان نایب رییس و لوسیانو بونفیجلیو از ایتالیا بعنوان خزانه دار فدراسیون جهانی کانویینگ انتخاب شدند.
کمیته های تخصصی فدراسیون جهانی دیگر بخش انتخابات بود. همچون این برندگان این انتخابات توشی فورویا از ژاپن رئیس کمیته کانواسپرینت، جان مایکل پروپوزال از فرانسه رئیس کمیته اسلالوم، گرگ اسمایل از انگلیس رئیس کمیته کانوپولو، مانوئلا گاون از آلمان رئیس کمیته آب های خروشان و جان ادوارد از کانادا بعنوان رئیس کمیته پاراکانو بودند.
رئیس جدید فدراسیون جهانی کانویینگ تنوع رشته در این فدراسیون را مزیت بزرگی برای ICF دانست و اظهار داشت: از طرفی این تنوع رشته چالشی پیش روی همه اعضا قرار می دهد که باید در کنار هم برای پیشرفت بیشتر تلاش نماییم.
توماس کونیتزکو همینطور اظهار داشت: نیازی به انقلاب برای آینده نداریم اما باید برای پیشرفت تکامل پیدا نماییم.


منبع:

1400/08/17
21:50:46
0.0 / 5
797
تگهای خبر: برند , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت