اسكوچیچ:

مسئولیتم سنگین شده است

مسئولیتم سنگین شده است

به گزارش مرکز اسپرت سرمربی تیم ملی فوتبال نسبت به نامزدی بعنوان بهترین مربی سال واکنش نشان داد.


به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، دراگان اسکوچیچ سرمربی کروات تیم ملی فوتبال ایران از جانب فدراسیون جهانی تاریخ و آمار بعنوان یکی از نامزدهای بهترین مربی فوتبال جهان در سال ۲۰۲۱ انتخاب گردید. این مربی در سال ۲۰۲۱ رکورد ۸ پیروزی و یک تساوی را با تیم ملی ایران از خود به جای گذشته است.
دراگان اسکوچیچ در اینباره اظهار داشت: سبب افتخارم است که در قامت سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، نامزد دریافت جایزه بهترین مربی سال شده ام. البته این کاندیدا شدن منحصر به شخص من نیست، بلکه به لطف خداوند و متعلق به همه ما، تیم ملی ایران، تمامی بازیکنانم، کادر فنی و فدراسیون فوتبال است.
وی افزود: بسیار خرسندم کاری که همه ما در کنار هم انجام داده ایم، در سطح جهانی مورد توجه قرار گرفته و خداوند را از این بابت شاکرم و البته سبب می شود از این پس مسئولیتی سنگین تر داشته باشیم. همچنین، بسیار مفتخرم که بازیکنان ما هم در جمع برترین بازیکنان انتخاب شده اند.
سرمربی تیم ملی اضافه کرد: البته که چنین خبری بسیار شیرین است، اما زمانی برای شادی بیشتر نداریم، چونکه تمام تمرکز ما هم اکنون معطوف به بازی های پیش رو است. تنها می خواهم از این فرصت استفاده کنم و از نهادها و دستگاههای بالادست درخواست کنم به کمک فدراسیون بیایند تا بتوانیم با همسویی بیشتر، بهترین شرایط را برای تیم ملی فراهم نماییم، چون استحقاقش را داریم. تمام تلاش ما هم در این راستا است تا نماینده ای شایسته برای مردم و کشور ایران باشیم، و صمیمانه امیدوارم که در این راه دیگران هم به یاری ما بیایند.
منبع:

1400/08/16
23:05:38
0.0 / 5
878
تگهای خبر: بازی , بازیكن , پیروزی , تساوی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
مرکز اسپورت