از هفته آینده انجام می شود

آغازبه کار سرپرست کاروان بازی های آسیایی بابرگزاری جلسات کارشناسی

آغازبه کار سرپرست کاروان بازی های آسیایی بابرگزاری جلسات کارشناسی

به گزارش مرکز اسپرت نشست های کارشناسی به منظور بررسی وضعیت رشته های مختلف برای حضور در بازی های آسیایی از یکشنبه هفته آینده شروع می شود.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، پیمان فخری که یکشنبه گذشته با رای مثب اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک بعنوان سرپرست کاروان اعزامی به بازی های آسیایی عرضه شد، برگزاری نشست های کارشناسی به منظور بررسی وضعیت کلی رشته های مختلف را بعنوان شروع به کار خود برای این مسئولیت در نظر گرفته است.
قرار است این جلسات از یکشنبه هفته آینده آغاز شود. سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و علی رغبتی مدیرکل دفتر برنامه ریزی این وزارت خانه افرادی هستند که در این جلسه حضور خواهند داشت.
نوزدهمین دوره بازی های آسیایی طی روزهای ۱۹ شهریورماه تا ۳ مهرماه سال آینده به میزبانی چین و در هانگژو برگزار می گردد. مقرر است این دوره بازی ها در ۴۰ رشته برگزار گردد.
پیش از انتخاب قطعی سرپرست کاروان ایران، اولین نشست هماهنگی کشورهای مختلف برای حضور در این بازی ها به صورت آنلاین برگزار شد که پیمان فخری همراه با نصرالله سجادی در آن حضور داشتند. همینطور کتابچه فنی این بازی ها در اختیار فدراسیون ها قرار گرفته است.
کاروان ورزش ایران در دوره پیشین بازی های آسیایی (۲۰۱۸ اندونزی) با کسب ۶۲ مدال شامل۲۰ طلا، ۲۰ نقره و ۲۲ برنز در جایگاه ششم ایستاد.
رویدادی که با کسب ۲۰ مدال طلا، ۲۰ مدال نقره، ۲۲ مدال برنز و مجموع ۶۲ مدال همراه بود.

1400/08/15
21:14:47
0.0 / 5
823
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت