تشکیل پرونده سلامت برای ورزشکاران اعزامی به بازی های پارآسیایی جوانان

تشکیل پرونده سلامت برای ورزشکاران اعزامی به بازی های پارآسیایی جوانان

دبیر فدراسیون جانبازان و معلولان از تشکیل پرونده سلامت برای ورزشکاران اعزامی به بازی های پارآسیایی جوانان در بحرین اطلاع داد.


مسعود حمیدی در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: بازی های پارآسیایی جوانان از ۷ تا ۱۶ آذر در بحرین برگزار می گردد که معلولان در ۵ رشته دوومیدانی(۲۴ ورزشکار)، وزنه برداری(۱۰ورزشکار)، شنا(۱۲ ورزشکار)، بوچیا(۸ ورزشکار) و بسکتبال(۱۲ ورزشکار) در این بازی ها شرکت خواهند کرد.
او از تشکیل پرونده سلامت برای ورزشکاران اعزامی به این بازی ها اطلاع داد و اضافه کرد: برای حفظ سلامت ورزشکاران اعزامی به بازی های پارآسیایی جوانان با همکاری فدراسیون پزشکی و کمیته ملی پارالمپیک از ورزشکاران پیش از اعزام به بحرین یکسری آزمایشات عمومی و تست های سلامت گرفته می شود تا ورزشکار بدون دغدغه عازم این رقابت ها شوند. در واقع تمام ورزشکاران پیش از شرکت در بازی های پارآسیایی جوانان باید دارای پرونده سلامت باشند تا امکان شرکت در این بازی ها برای آنها فراهم گردد.
دبیر فدراسیون جانبازان و معلولان هم چنین درباره وضعیت اردوهای جوانان اعزامی به بحرین، تصریح کرد: اردوها به صورت منظم درحال برگزاری است و تا به امروز هیچ مشکلی برای برگزاری اردوها نداشتیم، علیرغم این که تمام ورزشکاران اعزامی دو دوز واکسن کرونا را تزریق کرده اند، اما باز هم پیش از ورود به اردو از ورزشکاران تست PCR گرفته می شود تا خطری آنها را از نظر بیماری کرونا تهدید نکند.
او در آخر با بیان اینکه شرایط ورزشکاران از نظر رکوردی تا به امروز راضی کننده است، اظهار داشت: امیدواریم در این دوره به جایگاه بهتری نسبت به دوره قبل دست پیدا نماییم.
منبع:

1400/08/12
23:51:41
0.0 / 5
892
تگهای خبر: المپیك , بازی , بسكتبال , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
مرکز اسپورت