۸۰درصد از استخر های قم فعال می باشند

۸۰درصد از استخر های قم فعال می باشند

به گزارش مرکز اسپرت قم رییس هیئت شنای استان قم با بیان اینکه80 درصد از استخر های استان فعال می باشند، اظهار نمود: باتوجه به ابلاغیه ی دانشگاه علوم پزشکی قم، استخر ها با محدودیت پذیرش حداکثر 30 نفر در هر سانس مبادرت به بازگشایی کرده اند، وی همین طور بی خطر بودن استفاده از خدمات استخرها را یاد آور شد و اظهار داشت: با استناد به برخی مقاله های علمی ادعاهایی در خصوص تاثیر کلر بر از بین بردن ویروس کرونا وجود دارد.


حسین حاجی اسماعیلی در گفت و گو با ایسنا با بیان اینکه۸۰ درصد از استخر های استان فعال می باشند، اظهار نمود: باتوجه به ابلاغیه دانشگاه علوم پزشکی قم، استخر ها با محدودیت پذیرش حداکثر ۳۰ نفر در هر سانس مبادرت به بازگشایی کرده اند.
وی ضرر های مالی استخرها در اوج فراگیری ویروس کرونا را مورد توجه قرار داد و متذکر شد: با وجود مجوز فعلی فعالیت استخر ها تعدادی از استخرها به سبب مشکلات مالی مبادرت به بازگشایی نمی کنند.
رییس هیئت شنای استان به بازگشایی سانس بانوان استخرها نیز اشاره نمود و اشاره کرد: باتوجه به استقبال کم بانوان استان از بازگشایی استخر تا اطلاع ثانوی بانوان می توانند فقط در ایام پنج شنبه و جمعه از خدمات استخر ها استفاده کنند.
حاجی اسماعیلی بی خطر بودن استفاده از خدمات استخرها را یاد آور شد و اظهار داشت: با استناد به برخی مقاله های علمی ادعاهایی در خصوص تاثیر کلر بر از بین بردن ویروس کرونا وجود دارد.
منبع:

1400/07/26
23:08:35
0.0 / 5
910
تگهای خبر: پزشك , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت