تقدیرکمیسیون فرهنگی مجلس از اقدامات فدراسیون ورزش همگانی

تقدیرکمیسیون فرهنگی مجلس از اقدامات فدراسیون ورزش همگانی

مرکز اسپرت: اعضای کمیسیون فرهنگی و کمیته تربیت بدنی مجلس از اقدامات فدراسیون ورزشهای همگانی در دوران کرونا قدردانی کردند.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از فدراسیون ورزش های همگانی، افشین ملایی رییس و محمدرضا فروحی دبیر فدراسیون ورزشهای همگانی به دعوت کمیسیون فرهنگی اجتماعی مجلس شورای اسلامی در سفری به استان چهارمحال و بختیاری بر توسعه و گسترش ورزش همگانی در این استان تاکید نمودند.
در این سفر که احمد راستینه عضو کمیسیون فرهنگی و رئیس کمیته ورزش مجلس شورای اسلامی به همراه دیگر اعضای کمیسیون نیز حضور داشتند، شرایط ورزش همگانی در استان چهارمحال و بختیاری مورد بررسی قرار گرفت.
راستینه با اشاره به اقداماتی که در طول حدود دو سال اخیر در فدراسیون ورزشهای همگانی صورت گرفته است اظهار داشت: با حضور ملایی در این فدراسیون طرح ها و برنامه های ملی در دوران کرونا به اجرا درآمد که مورد استقبال مردم قرار گرفت و توانست از کم تحرکی بیشتر در میان مردم پیشگیری کند.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس افزود: تیم مدیریت جدید فدراسیون ورزشهای همگانی در طول این مدت اقدامات قابل تقدیری را در شهرها و استانهای مختلف اجرا کرده است که البته باید تداوم داشته باشد تا زمینه رفع کم تحرکی در میان مردم را فراهم آورد.
راستینه در آخر اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی و کمیته تربیت بدنی این آمادگی را دارد که برای توسعه ورزش همگانی در همه استانها همکاری نزدیکی با فدراسیون ورزشهای همگانی داشته باشد.


منبع:

1400/07/25
08:27:01
0.0 / 5
912
تگهای خبر: تیم , سفر , فدراسیون , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
مرکز اسپورت