ترخیص مدیر فنی تیم ملی هندبال از بیمارستان اردنی پس از یک ماه

ترخیص مدیر فنی تیم ملی هندبال از بیمارستان اردنی پس از یک ماه

مرکز اسپرت: عزت الله رزمگر که در حین مسابقات هندبال قهرمانی زنان آسیا به سبب مثبت شدن تست کرونا در بیمارستان اردن بستری شده بود پس از حدود یک ماه به هتل منتقل شد.


به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، عزت الله رزمگر مدیر فنی تیم ملی هندبال زنان ایران که در اواسط مسابقات قهرمانی آسیا به سبب مبتلاشدن به ویروس کرونا در بیمارستان اردن بستری شده بود حالا پس از حدود یک ماه حضور در در بخش آی سی یو مرخص و به هتلی در اردن منتقل شده است.
رزمگر می گوید حالش بهتر شده اما مرخص شدنش از بیمارستان به شرط استفاده از دستگاه اکسیژن است. او تلاش می کند زمان استفاده از دستگاه اکسیژن را هر روز کمتر کند تا بتواند هر چه زودتر به ایران برگردد.
مسابقات هندبال قهرمانی زنان آسیا از ۲۴ شهریور تا ۳ مهر به میزبانی اردن انجام شد. تیم ملی هندبال ایران پس از کسب عنوان چهارمی و کسب سهمیه جهانی چهارم مهر به ایران بازگشت. در اواسط مسابقات تست کادر فنی تیم ملی متشکل از رزمگر، نشیمن شافعیان مشاور فنی و خدیجه قانع مربی و یک بازیکن مثبت شد که شافعیان و قانع یک روز و صونا بیداد بازیکن تیم نیز دو روز پس از تیم به ایران بازگشتند اما هنور رزمگر در هتلی در اردن به سر می برد تا شرایطش بهتر شود و بتواند به ایران برگردد.
عزت الله رزمگر بعد از مرخص شدن از بخش آی سی یو بیمارستان اردن به ایسنا اظهار داشت: از بیمارستان به هتل منتقل شدم اما ترخیصم به شرط استفاده از دستگاه اکسیژن ساز بود. سفیر ایران در اردن آقای ناصری و همکارانش در طول این مدت طولانی خیلی زحمت کشیدند. آنها دستگاه اکسیژن ساز تهیه و به هتل محل اقامتم منتقل کردند تا کمبود اکسیژن شدیدی را که دارم بتوانم جبران کنم.
مدیر فنی تیم ملی هندبال زنان در ادامه اظهار داشت: خداراشکر امروز خیلی بهتر هستم. از دیشب تمرینات تقویت ریه را جدی تر انجام می دهم و توانسته ام حدود نیم ساعت بدون اکسیژن باشم و افت محسوسی نداشتم. از امروز بامداد هم پس از کمی تمرینات ایزومتریک باردیگر اکسیژنم را قطع کردم و می خواهم به یک ساعت بدون اکسیژن برسم. اگر اذیت نشوم تا عصر این زمان را به دو ساعت ارتقاء خواهم داد و هر روز بیشترش می کنم تا مشکل سالن ترانزیت و انتظار برای پرواز دوم را حل کنم. به امید خدا اگه این روند ادامه داشته باشد به زودی به وطنم برمی گردم.
منبع:

1400/07/22
12:48:12
0.0 / 5
751
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تمرین , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
مرکز اسپورت