وزیر ورزش و جوانان تاكید كرد؛

لزوم اجرای طرح آمایش سرزمینی برای هدایت پتانسیل های ورزشی

لزوم اجرای طرح آمایش سرزمینی برای هدایت پتانسیل های ورزشی

به گزارش مرکز اسپرت وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اهمیت استعدادیابی در رشته های مختلف ورزشی اظهار داشت: اجرای طرح آمایش سرزمینی برای ایجاد فضای مناسب و هدایت پتانسیل های ورزشی در کشور ضروری می باشد.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، سید حمید سجادی قبل از ظهر سه شنبه در حاشیه بازدید از زمین چمن مصنوعی و محل راه اندازی پیست دوومیدانی بخش جوادآباد که با حضور حسین نوش آبادی، نماینده مردم شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک و و نصرالله پریچهره مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران و سایز مسئولان شهرستان انجام شد در جمع خبرنگاران با اشاره به پروژه های نیمه تمام ورزشی، اظها ر داشت: در حوزه اتمام پروژه های ورزشی و گسترش زیرساخت های ورزشی اهتمام ویژه ای خواهیم داشت.
سجادی اضافه کرد: علاوه بر ورزش، موضوع جوانان نیز یکی از دغدغه های ما در وزارت ورزش و جوانان این حوزه است و در تمامی سفرهای استانی و شهرستانی موضوع جوانان و توسعه زیر ساخت های این حوزه را در دستور کار داریم.
وزیر ورزش و جوانان در ادامه با اشاره به اهمیت استعدادیابی در زمینه های ورزشی عنوان داشت: اجرای طرح آمایش سرزمینی جهت ایجاد فضای مناسب و هدایت پتانسیل های ورزشی در کشور ضروری می باشد.
بر اساس این گزارش در جریان این بازدید، ورزشکاران حاضر در این مجموعه ورزشی با وزیر ورزش و جوانان گفت و گو کرده و مسائل و مشکلات خودرا بیان نمودند.


منبع:

1400/07/17
11:34:44
0.0 / 5
959
تگهای خبر: سفر , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
مرکز اسپورت