معمایی:

با نامی جز شهرخودرو به میدان نمی رویم

با نامی جز شهرخودرو به میدان نمی رویم

به گزارش مرکز اسپرت مدیرعامل باشگاه شهرخودرو می گوید علیرغم کارشکنی های هیات فوتبال، تیم را آماده حضور در فصل جدید لیگ برتر کرده است.


مسعود معمایی، مدیرعامل باشگاه شهرخودرو در گفتگو با ایسنا درباره شرایط این تیم اظهار نمود: مراحل سخت بازگرداندن باشگاه تا حدودی پشت سر گذاشته شد و با وجود آن انتقال غاصبانه، کارها به روال خود بازگشته و ما هم تلاش کردیم با ایجاد فضای تمرینی برای تیم، سردرگمی ها را از بین ببریم و شرایط را به حالت عادی برگردانیم.
وی افزود: بازیکنان مورد نظر مهاجری جذب شده اند و توافق ها با هادی عقیلی صورت گرفت و او هم طی یکی دو روز آینده به جمع کادر فنی اضافه می شود. همینطور طی ۴۸ ساعت آتی، با دو بازیکنان قرارداد می بندیم که در صورت رسمی شدن و توافق نهایی، نام آنها را رسانه ای خواهیم کرد. تلاش کردیم با آماده کردن تیم برای فصل جدید، دست و پا بسته نباشیم و حداقل بتوانیم رتبه های قبلی را تکرار نماییم. فعلاً و با عنایت به کارشکنی های صورت گرفته، بیشتر از این هم نباید انتظار داشت اما سال جاری کاری می نماییم که مردم بدون دغدغه بازی های تیم را دنبال کنند.
معمایی در مورد بازگرداندن صفحه های مجازی باشگاه توسط مدیر روابط عمومی قبلی شهرخودرو اظهار داشت: متاسفانه آقای طاری بخش که صفحات مجازی باشگاه دست ایشان بود، علیرغم صحبت های زیاد حاضر به برگرداندن این صفحات نشدند و ما هم درحال پیگیری برای پس گرفتن آنها هستیم. فعلاً دوستان، سایتی را برای باشگاه طراحی کردند که طی هفته آینده قابل استفاده خواهد بود و اخبار در ارتباط با شهرخودرو در آن اطلاع رسانی خواهد شد.
مدیرعامل این باشگاه مشهدی در مورد نام باشگاه اظهار داشت: اینکه آقایان ادعا کردند از ابتدا نام باشگاه پدیده بوده و هنوز هم تغییری نکرده، شایعه است چونکه مگر می شود نام تیم "پدیده"باشد اما با نام "شهرخودرو" در آسیا شرکت نماید. کارهای تغییر نام باردیگر باشگاه درحال پیگیری است اما دوستان در هیات فوتبال هنوز مدارک را تحویل ما نداده اند که بتوانیم این کارها را پیگیری نماییم. به هر حال ادعاهای صورت گرفته در مورد نام باشگاه، حقیقت ندارد و این ایراد کار از هیات فوتبال و اداره کل وزارت ورزش و جوانان است. نام تیم ما شهرخودرو است و این تیم هیچگاه با نام دیگری وارد مسابقات نمی گردد.
منبع:

1400/07/04
11:02:24
0.0 / 5
745
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , تمرین
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
مرکز اسپورت