جلال كوزه گری:

شاهد خلق حماسه در تاریخ هندبال بودیم

شاهد خلق حماسه در تاریخ هندبال بودیم

مرکز اسپرت: رئیس پیشین فدراسیون هندبال با اشاره به کسب سهمیه جهانی تیم ملی زنان ایران اظهار داشت: این دستاورد بزرگ نشان داد که در صورت پشتیبانی از ورزش زنان می توان شاهد موفقیت های بزرگی بود.


جلال کوزه گری، رئیس پیشین فدراسیون هندبال در گفت و گو با ایسنا ضمن اشاره به کسب سهمیه جهانی توسط تیم ملی زنان ایران اظهار نمود: این موفقیت بزرگ را به جامعه ورزشی هندبال و همین طور جامعه ورزش زنان ایران تبریک می گویم. انصافا کار بزرگی انجام شد و دختران هندبال نشان دادند که شایسته بهترین ها هستند و اگر توجه و حمایت بیشتری از این رشته به عمل آید شاهد توفیق و موفقیت های بیشتری در این بخش خواهیم بود.
وی ادامه داد: خوشبختانه کادر فنی دلسوز و زحمت کشی در کنار این تیم حضور دارند که زحمات بسیاری را برای موفقیت تیم کشیده اند و نشان داده اند در ایران دانش و توان مربیان بالاست و می توان به اتکای نیروهای مجرب و همدلی و همکاری به موفقیت رسید.
کوزه گری ضمن اشاره به برنامه ریزی و پشتوانه سازی های انجام شده در هندبال زنان اظهار داشت: فدراسیون و مجموعه عوامل آن تلاش زیادی کردند تا هندبال زنان شکوفا شود. البته این مسیری بود که از سال ها قبل شروع شده بود و همه دلسوزان این ورزش و خود من چه در زمانی که در فدراسیون بودم و چه در زمان بازنشستگی به ظرفیت های بالقوه این حوزه بارها تاکید داشتیم. خوشبختانه در این دوره ظرفیت های بخش زنان به خوبی شناخته شد و از فرصت پیش آمده نهایت بهره برده شد تا افتخاری بزرگ را در این ورزش شاهد باشیم.
رئیس پیشین فدراسیون هندبال در آخر اظهار داشت: انتظار خانواده هندبال این است که موفقیت تاریخی دختران این ورزش از طرف وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک به نحوی شایسته مورد تقدیر قرار گیرد و حالا که این ورزش خودش را ثابت کرده بطور خاص و ویژه مورد حمایت قرار گیرد. واقعا ورزش زنان ایران خصوصاً هندبال زنان از نظر سرمایه گذاری مظلوم است و مطمئن هستم در صورتیکه رویکرد حمایتی نسبت به این ورزش بیش تر باشد، موفقیت ها و پیروزی های بیشتری را در این عرصه شاهد خواهیم بود. بار دیگر این موفقیت تاریخی را به تمام خانواده هندبال، دوستان فدراسیون و البته بازیکنان توانا و کادرفنی مجرب تیم ملی زنان ایران تبریک می گویم.

منبع:

1400/06/31
16:36:22
0.0 / 5
801
تگهای خبر: المپیك , بازی , بازیكن , پیروزی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت