اعزام کاروان کیفی و مدال آور به بازی های داخل سالن آسیا

اعزام کاروان کیفی و مدال آور به بازی های داخل سالن آسیا

به گزارش مرکز اسپرت طبق آنجه در نشست هماهنگی بازی های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا مصوب شد، حضور در این بازی ها طبق فرمایشات مقام معظم رهبری بر اساس کیفی گرایی و مدال آوری صورت می گیرد.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، ششمین دوره بازی های داخل سالن و هنرهای رزمی ۱۹ تا ۲۹ اسفند در تایلند برگزار می گردد.
به همین منظور اولین نشست بررسی چگونگی حضور در این بازی ها با حضور رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، کیکاوس سعیدی دبیر کل، هادی ساعی، اصغر رحیمی مشاور رئیس، پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی، علی رغبتی مدیرکل دفتر برنامه ریزی وزارت ورزش و جوانان و فرید فتاحیان مدیر امور بین الملل کمیته ملی المپیک برگزار شد.
در این نشست ابتدا مقرر شد تا سیاست های قطعی در اعزام تیم ها متناسب با فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با قهرمانان المپیکی و پارالمپیکی، در خصوص اعزام کاروان کیفی و مدال آوری باشد.
همچنین با عنایت به شرایط اقتصادی تلاش شود تا با صرفه جویی حداکثری اعزام ها صورت گیرد و در اعزام رشته های تیمی هم بررسی و کارشناسی بیشتری شود.

در ادامه این نشست بر کوشش برای تقویت حضور بانوان تاکید و مقرر شد تا به منظور تهیه بلیت برای حضور در بازی ها خطوط هوایی مختلف بررسی شود و مناسب ترین پرواز از لحاظ زمانی و قیمت مناسب مدنظر قرار گیرد.
همچنین صالحی امیری در این جلسه تصریح کرد: جلسات ستاد بازی ها داخل سالن و هنرهای رزمی تایلند با حضور اعضا هر ۱۵ روز یکبار برگزار گردد.

1400/06/31
12:09:54
0.0 / 5
721
تگهای خبر: المپیك , بازی , تیم , دیدار
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت