در گزارش مركز اسپرت مطرح شد

دلیل عدم آغاز برنامه های آماده سازی تیم ملی ریکرو

دلیل عدم آغاز برنامه های آماده سازی تیم ملی ریکرو

به گزارش مرکز اسپرت سرمربی تیم ملی ریکرو ضمن اشاره به عدم آغاز اردوهای آماده سازی این تیم اظهار داشت: تمرکز فدراسیون تیروکمان روی بخش کامپوند است تا تغییرات موردنظر در بخش ریکرو اعمال شود.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، طی یک ماه گذشته و پس از بازی های المپیک، فدراسیون تیروکمان برنامه های خویش را با برگزاری اردوی تیم ملی کامپوند و آماده سازی این تیم جهت شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا (بنگلادش) پیگیری کرد در صورتی که در ارتباط با تیم ملی ریکرو و از سرگیری برنامه های در ارتباط با این تیم هنوز اقدامی نشده است و مشخص هم نیست این برنامه ها از چه زمان آغاز شود.
بهزاد پاکزاد سرمربی تیم ملی ریکرو در گفتگو با خبرنگار مهر در این حوزه توضیح داد و اظهار داشت: استراتژی فدراسیون تیروکمان پس از بازی های المپیک به سمت تمرکز بیشتر روی کامپوند تغییر کرده است تا بستر بیشتر و بهتری برای آماده سازی ملی پوشان این تیم مهیا شود.
وی مبحث مدال آوری ملی پوشان کامپوند در بازی های آسیایی و مسابقات قهرمانی آسیا را یکی از علل این تغییر رویکرد فدراسیون عنوان نمود و افزود: در بخش کامپوند روال حدودا ثابتی از حیث نتیجه گیری و مدال آوری در مسابقات مختلف طی شده است. بنابراین با عنایت به در پیش بودن مسابقات قهرمانی آسیا، اردوی آماده سازی این تیم زودتر شروع شد اما در عین حال برای تیم ریکرو هم برنامه هایی مدنظر است که هنوز به مرحله اجرا نرسیده اند.
سرمربی تیم ملی ریکرو تصریح کرد: تصمیم فدراسیون تیروکمان این است که برنامه های بخش ریکرو پس از اعمال تغییرات موردنظر دنبال شود. این تغییرات شامل برنامه های تمرینی و اردویی می شود و حتی امکان دارد ترکیب کادر فنی و ملی پوشان را هم شامل شود. اعمال این تغییرات هم در جهت دستیابی به کیفیت بهتر و نتایج مستمرتر در نظر گرفته شده است.
پاکزاد تصریح کرد: فدراسیون تیروکمان این روزها پیگیر بررسی تغییرات موردنظر در تیم ریکرو است. قاعدتا تا آن زمان اردویی برای این تیم تشکیل نخواهد شد اما پس از نهایی شدن، برنامه های آماده سازی را آغاز می نماییم.
این مربی در پاسخ به این پرسش که «تیم ملی ریکرو در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت خواهد داشت یا تصمیم قبلی در خصوص عدم اعزام این تیم به قوت خود باقی است؟»، اظهار داشت: غیبت تیم ملی ریکرو در بنگلاش قطعی نیست. اولویت فدراسیون تیروکمان در ارتباط با تیم ریکرو این است که تغییرات موردنظر را بررسی و اجرایی کند سپس در مورد اعزام های این تیم تصمیم گیری شود.
پاکزاد خاطرنشان کرد: پرونده رویدادهای قبل بسته شده است اما مهم این است که در رویدادهای بین المللی آینده موفقیت های بهتر و بیشتری توسط کمانداران ریکرو به دست بیاید. بنابراین نسبت به اجرای برخی برنامه های جدید پیرامون این تیم تاکید زیادی وجود دارد.
سرمربی تیم ملی ریکرو همینطور در مورد میلاد وزیری و این که «با توجه به تغییرات موردنظر این ملی پوش و در کل نفراتی که قبل از عضو تیم ملی ریکرو بودند از ترکیب جدا می شوند یا همچنان شانس حضور دارند؟»، اظهار داشت: احتمال این که در ترکیب ملی پوشان تغییر داشته باشیم هم وجود دارد اما مبحث مهم این است که ما در واقع امروز ملی پوشی نداریم. پس از هر رویداد کار ملی پوشان تمام می شود و برای رویداد بعد باید با برگزاری مسابقات انتخابی نفرات جدید مشخص شوند. فعلاً مسابقه انتخابی نداشته ایم که ترکیب تیم ملی مشخص باشد.
پاکزاد همینطور در پاسخ به این پرسش که «قرار بود عملکرد این کماندار در المپیک موردبررسی قرار بگیرد اما هنوز نتیجه ای اعلام نشده است»، اظهار داشت: کمیته فنی پیگیر این مورد است.


منبع:

1400/06/30
17:41:56
0.0 / 5
812
تگهای خبر: المپیك , بازی , تمرین , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت