جاوید:

با این شیوه در ادامه جام جهانی بازی نماییم به سختی مجازات می شویم

با این شیوه در ادامه جام جهانی بازی نماییم به سختی مجازات می شویم

مرکز اسپرت: بازیکن تیم ملی فوتسال ایران اظهار داشت: اگر در بازی های آینده به شیوه بازی با آمریکا عمل نماییم مجازات خواهیم شد.مهدی جاوید بازیکن تیم ملی فوتسال ایران بعد از کسب پیروزی ایران مقابل آمریکا به ایسنا اظهار داشت: با وجود این که بازی را بردیم اما فکر می کنم بازی جالبی از طرف ایران شاهد نبودیم. توقع زیادی از تیم ایران هست اما همه دیدند که صربستان تیم شایسته ای بود و جلوی آرژانتین نشان داد که از تیم های خوب این جام است.

وی اضافه کرد: در دو بازی آن چیزی را که شایسته فوتسال ما بود بطور کامل نشان ندادیم و اگر قرار باشد در بازی های بعدی با این کیفیت بازی نماییم مجازات سختی خواهیم شد و صعود نمی نماییم.

جاوید با اعلان اینکه باید در ادامه رقابت ها بهتر از این ظاهر شویم اشاره کرد: شش امتیاز گرفتیم اما کیفیت واقعی را نشان ندادیم. امیدواریم از بازی با آرژانتین شروع بهتری برای ادامه مسابقات داشته باشیم.

بازیکن تیم ملی فوتسال ایران در مورد این که آیا استراتژی ایران دوم شدن در گروه است تا در راه ساده تری قرار بگیرد اظهار داشت: در مورد دوم شدن در گروه، کسی صحبتی با ما نکرده است. هدفمان این است که بعنوان سرگروه یا تیم دوم بالا برویم. ما منتظریم که ببینیم استراتژی کادر فنی چیست.

منبع:

1400/06/27
10:49:07
0.0 / 5
757
تگهای خبر: بازی , بازیكن , پیروزی , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت