مطهری:

الهلال ستاره های زیادی دارد اما پرسپولیس هم ستاره است

الهلال ستاره های زیادی دارد اما پرسپولیس هم ستاره است

به گزارش مرکز اسپرت مربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید: درست است که الهلال ستاره های زیادی دارد اما تیم پرسپولیس هم ستاره است.حمید مطهری در گفت و گو با ایسنا درباره مصاف پرسپولیس برابر الهلال عربستان در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار نمود: قبلا هم درباره این مرحله و مصافمان با تیم های مختلف صحبت کرده بودم. ما باید از نظر تاکتیکی و فیزیکی خودمان را به شرایطی برسانیم که مقابل هر تیمی به خوبی بازی نماییم. برایمان فرقی نمی کرد که برابر چه تیمی در این مرحله بازی می نماییم اما خب می دانید تیم های عربستانی امکانات بالایی دارند و از ساختار بسیار خوبی برخوردار می باشند. آنها هزینه های زیادی انجام می دهند و در این بخش یک جنگ نابرابر در جریان است اما با این وجود ما پرسپولیس و قدرت اول آسیا هستیم. آنها باید از ما حساب ببرند و همه تلاش مان را می نماییم که هم از نظر فیزیکی و هم از نظر تاکتیکی خودمان را به شرایطی برسانیم که در این بازی موفق باشیم.

او درباره ستاره هایی که تیم فوتبال الهلال در اختیار دارد هم اظهار داشت: می دانیم آنها ستاره های گران قیمتی مثل موسی مارگا و پرییرا را در اختیار دارند و با هزینه های بسیار بالا این بازیکنان را جذب کرده اند اما ما تیم مان ستاره است چون از نظر کار تیمی فوق العاده هستیم و می توانیم بهترین عملکرد را داشته باشیم. تک تک بازیکنان ما برایمان پرارزش هستند و همه آنها برای ما ستاره اند.

او در ادامه درباره این که پرسپولیس تا دیدار برابر الهلال بازی رسمی نخواهد داشت، اظهار داشت: می دانیم تقویم AFC حالتی دارد که مشکلاتی به وجود می آورد. این مسئله کار را برای تیم های ایرانی سخت کرده است اما برنامه ریزی کردیم در این زمان موجود سه بازی تدارکاتی انجام بدهیم. درست است که این بازی ها جنبه رسمی ندارد اما ما هم راهی نداریم و با شرایط موجود باید کنار بیاییم.

او در ادامه درباره پیروزی پرسپولیس برابر استقلال تاجیکستان در مرحله یک هشتم نهایی هم اظهار داشت: تیمی که به الهلال چهار گل زده است پس تیم قدرتمندی باید باشد. آنها یک دفاع تیمی فشرده و خیلی خوب را در دستور کار خود قرار داده بودند و در ضد حملات هم فوق العاده خطرناک بودند. ما هم با آنالیز خوبی که داشتیم سعی کردیم شناخت خوبی به بازیکنان بدهیم و بازیکنان هم عملکرد بسیار خوبی در این بازی داشتند. ما هم در بخش دفاع آنها را خنثی کردیم و هم توانستیم بازی خودمان را به آنها دیکته نماییم. در آن شرایط سخت و همینطور چمن مصنوعی درست است که ریتم بازی نداشتیم اما خیلی خوب کار کردیم و توانستیم از آن بازی برنده خارج شویم.

منبع:

1400/06/26
13:48:36
0.0 / 5
791
تگهای خبر: استقلال , بازی , بازیكن , برند
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت