مدیرعامل شركت ملی صنایع مس ایران:

مس رفسنجان به کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا فکر می کند

مس رفسنجان به کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا فکر می کند

کرمان مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران اظهار داشت: معتقدم با نگاهِ گرفتن سهمیه حضور در لیگ آسیا، رتبه ششم لیگ برتر را به دست خواهیم آورد و ذات خلقت خداوندی برای انسان به شکلی رقم خورده که به هر چیزی خواهد رسید به شرط آنکه برای آن موفقیت تلاش کند و بجنگد.


"اردشیر سعدمحمدی" شامگاه ۲۱ شهریورماه در حاشیه حضور در تمرینات فوتبال تیم مس رفسنجان با اشاره به این که فوتبال ورزشی است که بیشتر مردم آنرا دوست دارند به بازیکنانی که بتازگی به تیم ملحق شده اند خوش آمد گفت و از بازیکنانی هم که در فصل قبل با زحمات فراوان موجب درخشش تیم در سطح ملی شدند تشکر کرد که در فصل قبل؛ تیم را در رتبه هشتم لیگ برتر قرار دادند.
وی مجموعه باشگاه صنعت مس رفسنجان را به لحاظ آرامش اجتماعی، فرهنگی و مالی قابل اعتماد دانست و با اشاره به این که این باشگاه سال قبل به صورتی این حس را پیدا کرده، اضافه کرد: امسال برای به دست آوردن موفقیت لیگ برتر، تلاشی مضاعف را می طلبیم و این موفقیت، محقق نمی گردد مگر این که علاوه بر همدلی و یکرنگی موجود در تیم؛ با تلاش مستمر و مداوم تیم همراه باشد و امیدواریم با این تدابیر تیم فوتبال مس رفسنجان افتخار جدید بیافریند.
سعدمحمدی اشاره کرد: مجموعه تیم فوتبال مس رفسنجان یکدل و یکرنگ است و دارای سرمربی حرفه ای است که این سرمربی هم دارای تفکر و بینش فوتبالی است و هدایت تیم را به درستی به دست گرفته و برای مجموعه زحمت می کشد.
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران بیان کرد: معتقدم با نگاهِ گرفتن سهمیه حضور در لیگ آسیا، رتبه ششم لیگ برتر را به دست خواهیم آورد و ذات خلقت خداوندی برای انسان به شکلی رقم خورده که به هر چیزی خواهد رسید به شرط آنکه برای آن موفقیت تلاش کند و بجنگد.
سعدمحمدی عنوان کرد: به زودی زمین چمن طبیعی ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان را تحویل خواهیم داد و امیدواریم تا اختتام امسال ورزشگاه رفسنجان تجهیز و سال آینده در باشگاه اختصاصی رفسنجان بازی کنید بدین سبب سقف آرزوها را بالا ببرید و اساسا با این نگاه شرایط بهتری خواهید داشت.
به گفته وی در بخش صنعت، شرکت مس ایران سومین شرکت بورسی ایران است و امیدواریم با سرمایه گذاری هایی که در دست اقدام است سال آینده رتبه یکم بورسی را کسب نماییم.
تیم فوتبال مس رفسنجان برند اجتماعی، سیاسی و اقتصادی دارد
به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار با اعلان اینکه راهیابی تیم فوتبال مس رفسنجان به لیگ برتر در سال قبل مردم شهرستان رفسنجان را به وجد آورد، اظهار داشت: پیروزی این تیم در آینده سبب می شود مدتی شهررفسنجان واکسینه شود و مشکلات اجتماعی سیر نزولی را طی نماید.
حجت الاسلام"حسین جلالی" اظهار نمود: هم اکنون تیم فوتبال مس رفسنجان برند اجتماعی، سیاسی و اقتصادی را کسب کرده و انسان به امید زنده است و پس از پیروزی مطمئن باشید شادابی و نشاط می آید بدین سبب از این که برای شهر شادابی و نشاط و پویایی به ارمغان میاورید بزرگترین خدمت در حق مردم رفسنجان است که در کنار خدمات صنعتی انجام می دهید.1400/06/22
10:52:53
0.0 / 5
635
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , برند
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
مرکز اسپورت