در گزارش مركز اسپرت مطرح شد:

انتخاب کمانداران آسیایی با رقابت های انتخابی درون اردویی

انتخاب کمانداران آسیایی با رقابت های انتخابی درون اردویی

به گزارش مرکز اسپرت سرمربی تیم ملی کامپوند با اشاره به اینکه ترکیب اردونشینان این تیم نسبت به گذشته تغییراتی داشته است، اظهار داشت: کمانداران اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا با برگزاری رکوردگیری درون اردویی مشخص می شوند.اسماعیل عبادی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به پیگیری اردوی تیم ملی کامپوند برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا اظهار داشت: هشت کمانداری که در هر بخش مردان و بانوان به اردوی مرحله اول دعوت شده اند بر مبنای مسابقات انتخابی و نتایج آن مشخص شدند. این رقابت ها در اردوهایی که پیش رو داریم به صورت درون اردویی تکرار می شود تا در نهایت به ترکیب تیم اصلی برسیم.
وی با اعلان اینکه تیم ملی کامپوند تا زمان اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا (آبان ماه- بنگلادش) چهار مرحله اردوی آماده سازی برگزار خواهد کرد، افزود: در هر مرحله اردو رقابت های درون اردویی برگزار خواهیم کرد تا بر مبنای نتایج به دست آمده وضعیت اردونشینان را برای حضور در مراحل آتی تمرینات مشخص نماییم.
سرمربی تیم ملی کامپوند خاطرنشان کرد: در جریان اردوی نخست از اردونشینان رکوردگیری خواهیم داشت. بر مبنای نتایج سه نفر حذف می شوند و پنج نفر هم به اردوی آتی راه پیدا می کنند. در هر یک از دو اردوی پیش رو هم بر مبنای رکوردگیری و انتخابی داخلی یک نفر کنار می رود تا به ترکیب اصلی برسیم.
عبادی با اعلان اینکه تیم ملی کامپوند با ترکیب سه نفره در هر یک از بخش های مردان و بانوان در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت می کند، اشاره کرد: برگزاری رقابت های درون اردویی با تعیین تدریجی تیم اعزامی به بنگلادش کمک می نماید تا شرایط مسابقه میان اردونشینان بوجود آمده و آنها وضعیت تمرینی ایده آل تری داشته باشند.
وی خاطرنشان کرد: ترکیب نفراتی که در اردوی تیم ملی کامپوند حضور دارند نسبت به قبل تغییراتی دارد بخصوص در بخش بانوان که تنها دو نفرشان از میان کمانداران قدیمی تر هستند و سایر افراد به نسبت جوان هستند. در بخش مردان هم از میان هشت نفر حاضر در اردو، فقط یک نفر از تیم ملی قبل است. البته سایر نفرات جدید نیستند اما جزو کمانداران قدیمی هستند که مدتی از اردو دور بودند و مجدد شرایط برای حضورشان در تیم ملی فراهم گشته است.
سرمربی تیم ملی کامپوند ابراز امیدواری کرد که این تیم با تغییراتی که در ترکیب آن بوجود آمده بتواند عملکرد قابل قبولی در مسابقات قهرمانی آسیا داشته باشد.


منبع:

1400/06/21
09:43:58
0.0 / 5
861
تگهای خبر: تمرین , تیم , تیم ملی , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت