سجادی در جمع وزنه برداران:

وظیفه من است به مشکلات شما رسیدگی کنم

وظیفه من است به مشکلات شما رسیدگی کنم

وزیر ورزش و جوانان در تمرین تیم ملی وزنه برداری اظهار داشت: وظیفه من است به مشکلات رسیدگی کنم.


به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، حمید سجادی در بازدید از اردوی تیم ملی وزنه برداری بیان نمود: امیدوارم حضور ما سبب اختلال در کار تمرینی شما نشده باشد. از اینکه وقفه در تمرین بوجود آمد عذرخواهی می کنم. اردوی سه ماهه برای تیم ملی وزنه برداری سنگین است اما رشته ای است که شما با عشق انتخاب کردید. آن چیزی که از لحاظ فنی نیاز است در دستور کار قرار می گیرد.
او افزود: اینکه امکانات نیست مقصر من و دستگاه ورزش است. بر خودم وظیفه می دانم آن چیزی که نیاز است را تهیه نماییم. ورزش استراحت ندارد و هر روز انواع مسابقات و رویدادها شروع می شود و احتیاج به مدیریت و کنترل دارد و این کنترل و مدیریت وظیفه ما است.
وزیر ورزش افزود: تغییرات شده اما قرار نیست بگوییم قبلی ها خدایی نکرده بد کار کرده اند. به امید خدا میراثی که به ما رسیده است را بهتر از گذشته به اهدافش برسانیم. بر من وظیفه است که به مشکلات شما رسیدگی کنم. من آمده ام این جا بگویم یکی از جنس خودتان هستم. آینده درخشانی را برای وزنه برداری متصور هستم و امیدوارم صدمه نبینید. خواهش می کنم در کنار مسائل اردو، در تمام ابعاد به زندگی خودتان برسید و به زندگی و تحصیل برسید و در دوران قهرمانی، زندگی حرفه ای داشته باشید؛ این را نصیحت ندانید چون خود من از نصیحت خوشم نمی آید.1400/06/17
23:55:41
0.0 / 5
809
تگهای خبر: تمرین , تیم , تیم ملی , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت