بذرپاش در دیدار وزیر ورزش و جوانان:

دیوان محاسبات آماده همکاری برای بستن منافذ فساد مالی در ورزش است

دیوان محاسبات آماده همکاری برای بستن منافذ فساد مالی در ورزش است

مرکز اسپرت: رییس دیوان محاسبات کشور در دیدار با وزیر ورزش از همکاری دیوان محاسبات جهت حرکت صحیح به سمت خصوصی سازی اصولی باشگاه ها و بستن منافذ فساد مالی در ورزش آگاهی داد.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از دفتر روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات کشور، سید حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان ضمن حضور در دیوان محاسبات، با مهرداد بذرپاش دیدار نمود.
رئیس کل دیوان محاسبات کشور در این دیدار، با اشاره به نقش ورزش در شادابی و سلامت جامعه، بر توجه همزمان به ورزش های همگانی و قهرمانی اصرار کرد و منش پهلوانی را خاصیت بارز ورزشکار ایرانی دانست.
بذرپاش با اشاره به تجربیات خود در سازمان ملی جوانان و مشاوران جوان ریاست جمهوری و شهرداری تهران، نقش وزارت ورزش و جوانان در تحقق اهداف گام دوم انقلاب را بسیار مهم ارزیابی کرد و پیشنهاد فعال سازی شورای عالی جوانان و حلقه های میانی با بهره بردن از ظرفیت بی نظیر گروه های جهادی در حل مشکلات را بیان کرد و از همکاری دیوان محاسبات جهت حرکت صحیح به سمت خصوصی سازی اصولی باشگاه ها و بستن منافذ فساد مالی در ورزش آگاهی داد.
وزیر ورزش و جوانان نیز ضمن بیان دغدغه های اصلی ورزشکاران و پیشکسوتان، راه های حل برخی پرونده ها در رشته های مختلف را مورد بررسی قرار داد و خواهان حمایت دیوان محاسبات از اقدامات تحولی در این وزارتخانه شد.


منبع:

1400/06/16
11:19:57
0.0 / 5
863
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت