مدیرعامل باشگاه عنوان كرد

فشار مشکلات مالی بر تیم نفت مسجدسلیمان

فشار مشکلات مالی بر تیم نفت مسجدسلیمان

به گزارش مرکز اسپرت خوزستان مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان با بیان اینکه مشکلات مالی و نقدینگی به ما فشار وارد می نماید و نمی توانیم کار را به نحو مطلوب به سرانجام برسانیم، اظهار داشت: دلیل این است که اگر بخواهیم دائما به صورت قرضی کار نماییم، طبیعتا یارگیری ما ضعیف خواهد بود.


محمد نظری در اولین نشست شورای ورزش خوزستان امسال که ۱۳ شهریورماه در استانداری برگزار شد، اظهار نمود: فصل گذشته را با حمایت های مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان و با چنگ و دندان به پایان رساندیم اما واقعا مشکلات اساسی داریم. همان گونه که می دانید مالکیت تیم در اختیار وزارت نفت می باشد اما از آن جا که منع استفاده از بودجه های دولتی وجود دارد، در وزارت نفت هم بهانه خوبی شد تا ابتدا تیم نفت تهران که هوادار نداشت به گوشه رینگ برود و علیرغم اینکه تیم خوبی بود، نتوانست دوام بیاورد و کم کم از تاریخ فوتبال محو شد.
به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، وی اظهار داشت: دیگر تیم های نفتی همچون ما درحال برنامه ریزی هستیم و جلساتی هم در شهرستان و استان داشتیم که همچون مواردی که باید برای ما حل شود، استفاده از خدماتی است که مالک تیم باید به ما بدهد تا بتوانیم از مجموعه صنعت نفت در مسجدسلیمان، اهواز، تهران و... استفاده نماییم. هر سال این مجوز دیر و با فشارهایی که به آنها وارد می شود، صادر می شود. فصل گذشته هم دو روز مانده به شروع لیگ این مهم انجام شد و برای سال جاری هم علیرغم مکاتباتی که داشته ایم، هنوز هیچ جوابیه کتبی به ما نداده اند و پیگیری ها در حد قول و شفاهی بوده است.
مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان بیان نمود: البته ما کارها را طبق برنامه پیش می بریم ولی انتظار داریم مثل گذشته مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان و استاندار کمک کنند تا مجوزهای لازم را بگیریم و حمایت های لازم هم از تیم صورت بگیرد.
وی ادامه داد: مشکلات مالی و نقدینگی به ما فشار وارد می نماید و نمی توانیم کار را به نحو مطلوب به سرانجام برسانیم. دلیل این است که اگر بخواهیم دائما به صورت قرضی کار نماییم، طبیعتا یارگیری ما ضعیف خواهد بود. بیشتر بازیکنان ما جدا شده اند ولی اگر نقدینگی داشته باشیم، می توانیم تیمی شایسته استان خوزستان و هواداران خوب نفت ببندیم و تیم را حداقل در میانه های جدول نگه داریم. البته ما تیم را با اهداف بالاتری می بندیم اما با شرایط فعلی، بازیکنان خوب به تیم های چند میلیاردی می روند که ما آن حسن و توان را نداریم. زمانی که تیم های مرکزنشین و حتی مرکز استان، این بازیکنان را بخواهند، امکان دارد که آنها به شهرستان های دیگر نروند. ما با چنین مشکلاتی مواجه هستیم و احتیاج به کمک داریم.
منبع:

1400/06/14
09:37:24
0.0 / 5
725
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
مرکز اسپورت