با پیگیری فدراسیون همگانی صورت گرفت؛

درخواست وزارت ورزش از وزارت بهداشت برای واکسیناسیون مربیان ورزشی

درخواست وزارت ورزش از وزارت بهداشت برای واکسیناسیون مربیان ورزشی

مرکز اسپرت: معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش با ارسال نامه ای به معاون بهداشت وزارت بهداشت خواهان در اولویت قرار گرفتن مربیان ورزشی برای واکسیناسیون شد.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از فدراسیون ورزش های همگانی، با پیگیری های صورت گرفته از طرف فدراسیون ورزشهای همگانی که بارها در مصاحبه ها و اظهار نظرهای مسئولان این فدراسیون خواهان واکسینه شدن مربیان ورزشی شده بودند، مهدی علی نژاد به نمایندگی از وزارت ورزش این درخواست را به وزارت بهداشت ارسال کرد.
مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش در نامه ای به علیرضا رئیسی خواهان در اولویت قرار گرفتن مربیان ورزشی برای واکسیناسیون شد.
در این نامه آمده است:
«جناب آقای دکتر علیرضا رئیسی
معاون محترم بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
باسلام و احترام
ضمن تقدیر و سپاس از حمایت ها و مساعدت های موثر جنابعالی با جامعه ورزش در مقابله با شیوع و کنترل کووید ۱۹، به استحضار می رساند مربیان ورزشی بعنوان مروجان تندرستی و پیشگامان مبارزه با کم تحرکی در مقابله با بیماریهای غیرواگیردار هنوز در اولویت واکسیناسیون قرار نگرفته اند.
بدبهی است توجه به سلامتی مربیان ورزش در ۲۸ هزار باشگا ورزشی در سراسر کشور اقدامی موثر در توسعه ورزش همگانی و مقابله با کم تحرکی شمرده می شود.
بر این اساس و باتوجه به تصمیمات ستاد ملی کرونا در واکسیناسیون اقشار مختلف در معرض خطر مبتلاشدن خواهشمنئد است دستور فرمایید واکسیناسیون مربیان ورزشی باشگاه ها نیز در اولویت قرار گرفته و ستادهای استانی مقابل با کرونا بر طبق اعلام اسامی واجدین شرایط از طرف ادارات کل ورزش و جوانان استانها نسبت به تزریق واکسن به مربیان ورزشی اقدام لازم را مبذول نمایند.»


منبع:

1400/06/10
12:05:44
0.0 / 5
895
تگهای خبر: آموزش , باشگاه , پزشك , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت