ثبت نمره عالی برای تور دوچرخه سواری ایران – آذربایجان در UCI

ثبت نمره عالی برای تور دوچرخه سواری ایران – آذربایجان در UCI

به گزارش مركز اسپرت سرداور و نماینده اتحادیه جهانی دوچرخه سواری به برگزاری سی و چهارمین دوره تور ایران - آذربایجان نمره عالی داد.به گزارش مركز اسپرت به نقل از سایت فدراسیون دوچرخه سواری، روز گذشته طی نامه ای رسمی از جانب اتحادیه جهانی دوچرخه سواری گزارش نهایی سر داور مسابقات سی و چهارمین دوره تور بین المللی ایران - آذربایجان به كشورمان ارسال شد كه حاكی از عملكرد قابل تحسین برگزار كنندگان این دوره از تور دوچرخه سواری در كشورمان می باشد.
در گزارش لنارد نسلوند اوكراینی بعنوان نماینده اتحادیه جهانی دوچرخه سواری همه مواردی كه میزبان برگزاری مسابقات باید در اختیار داشته باشد را برگزار كننده تور ایران – آذربایجان به نحو عالی داشته است و از این نظر نمره عالی دریافت می كند.
این برای نخستین بار است كه تور ایران - آذربایجان در گزارش ارسالی نماینده اتحادیه جهانی در همه موارد نمره عالی دریافت كرده كه نشان از سطح بالای تور بین المللی كشورمان می باشد.
در مواردی كه اتحادیه جهانی به آنها اشاره مستقیم داشته و نمره عالی داده می توان به نكات زیر اشاره داشت:
* شرایط میزبانی در بالاترین سطح ممكن قرار داشت و همه جوانب رعایت شده بود.
* امنیت مسابقه و سطح امنیت مسیرهای برگزاری مسابقات رعایت شده بود و تمامی افراد برای این مسئولیت آموزش دیده بودند و با مهارت بالا چه به صورت ثابت و چه متحرك در طول مسیر همراه گروه بودند. هیچ خودرویی با مشكل ترافیكی در طول مسیر مسابقه مواجه نشد و همه چیز تحت كنترل مارشال بود.
* هزینه های درمان دوچرخه سواران توسط برگزار كننده پرداخت گردید.
* كیفیت غذایی بالا بود و محل اسكان و اقامت تیم های در بالاترین سطح بود.
* استقبال تماشاچی در طول مسیر قابل توجه بود. علاقه مندان زیادی در مراسم استارت و اهدای مدال حضور داشتند.
* خط استارت و آخر در محل های مناسبی از جاده انتخاب شده بود كه هیچ سرعت گیری وجود نداشت.
* تبلیغات قبل از برگزاری مسابقات خیلی خوب صورت گرفته بود و پوشش خبری و تصویری مسابقات عالی بود. این مسابقات به صورت زنده از صدا و سیمای ایران پخش گردید.
* همه مواردی كه میزبان برگزاری مسابقات باید داشته باشد در این دوره به صورت عالی مشاهده شد.
رئیس فدراسیون دوچرخه سواری بعد از مشاهده گزارش ارسالی نماینده اتحادیه جهانی تلاش مسئولان برگزار كننده تور دوچرخه سواری ایران - آذربایجان را ستود و تصریح كرد: همانطور كه پیشتر هم گفته شد تور بین المللی ایران - آذربایجان از معدود تورهای معتبر دوچرخه سواری است كه بدون هیچ وقفه ای برگزار شده است و خیلی خوشحالم در این دوره هم برای نخستین بار در تمامی موارد برگزاری این تور نمره عالی دریافت كرده ایم. خوشحالم همه مسؤلان و دست اندركاران برگزاری مسابقات مزد زحمات و تلاش خویش را دریافت نمودند.

1398/08/12
23:17:43
5.0 / 5
4614
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت