افسوس داوطلبان خارجی از نبود سیامند رحمان در توکیو 2020

افسوس داوطلبان خارجی از نبود سیامند رحمان در توکیو 2020

مرکز اسپرت: خیلی ها در سراسر جهان که منتظر دیدن سیامند رحمان در پار المپیک توکیو بودند، از نبود وی در این رودیداد افسوس می خورند.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، بازی های پارالمپیک توکیو کمتر از یک هفته دیگر شروع می شود و مرحوم سیامند رحمان یکی از غایبان بزرگ در این بازی هاست. رحمان در صورتیکه خودرا برای حضور در این رویداد آماده می کرد، بطور ناگهانی به دیار باقی شتافت و نه فقط مردم ایران بلکه کل جهان را در بهت فرو برد.

خیلی ها منتظر دیدن سیامند رحمان و قدرتنمایی اش در پارالمپیک توکیو بودند، حتی یکی از داوطلبان ایرانی ساکن در ژاپن نیز به این یاد شده داشت.

سپیده پیامی، دختر داوطلب ایرانی در بازی های المپیک و پارالمپیک توکیو در این مورد به ایسنا اظهار داشت: زمانی که در کارگاه های آموزشی شرکت می کردیم تا برای بازی ها آموزش های لازم را ببینیم، یکی از مدیران که خودش در المپیک لندن و ریو هم بعنوان داوطلب حضور داشت، سوالی را بیان کرد در خصوص این که سیامند رحمان در پار المپیک ریو در مجموع چه رکوردی ثبت کرد، من به این پرسش پاسخ درست دادم و سپس توضیح دادم چون ایرانی هستم عملکرد ورزشکاران ایرانی را دنبال می کنم.

او سپس خطاب به همه حاضران در کارگاه آموزشی ادامه داد که رحمان را از نزدیک دیده و بسیار فرد شوخ، مهربان و قدرتمندی است و به دنبال این است که حتما او را در پارالمپیک توکیو ببیند. متاسفانه سیامند رحمان فوت کرد و خیلی ها همچون خود من افسوس خوردیم چون باتوجه به تعریف هایی که از او شنیده بودیم، دوست داشتیم او را از نزدیک ببینیم.

منبع:

1400/05/27
15:01:17
0.0 / 5
758
تگهای خبر: آموزش , المپیك , بازی , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت