رییس كمیته بین المللی پارالمپیك:

بی صبرانه در انتظار رقابت ۴۴۰۰ پارالمپین برتر دنیا هستم

بی صبرانه در انتظار رقابت ۴۴۰۰ پارالمپین برتر دنیا هستم

رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک بعد از اختتام بازی های المپیک اظهار داشت: بی صبرانه در انتظار رقابت 4400 پارالمپین برتر دنیا هستیم.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا و به نقل از کمیته ملی پارالمپیک، با به انتها رسیدن بازی های المپیک، اندرو پارسونز، رییس کمیته بین المللی پارالمپیک، از هیجانش برای برگزاری بازی های پارالمپیک اینطور اظهار داشت: با برگزاری بازی های المپیک، کمیته برگزاری توکیو ۲۰۲۰ و کمیته بین المللی المپیک ثابت کردند که می توان بزرگ ترین رویداد ورزشی جهان را با ایمنی کامل برگزار کرد که این به نوبه خود یک بسیار روحیه بخش است. از ین جهت، این موفقیت را به کمیته برگزاری بازی های توکیو ۲۰۲۰، شهرداری توکیو، دولت ژاپن، مقامات محلی و همین طور کمیته بین المللی المپیک تبریک می گویم.
وی در ادامه اضافه کرد: در این بازی ها نشان داده شد که پروتکلهای مبارزه با شیوع ویروس کرونا که بخش مهمی از کتابچه راهنمای بازی ها را تشکیل می داد، به خوبی در این رویداد به کار گرفته شد و نتیجه مثبتی دربرداشت. حالا باتوجه به برگزاری ایمن بازی های المپیک، نباید به خود غره شویم، و باید شرایط فعلی ژاپن و توکیو را مدنظر قرار دهیم. از همین رو از تمام کسانی که در بازی های پارالمپیک حضور خواهند یافت درخواست می نماییم به تمام پروتکل ها پایبند باشند تا بتوانیم بازی های ایمنی برای خودمان و مردم ژاپن برگزار نماییم.
از تاریخ یک جولای الی هشت اوت، اختتام بازی های المپیک، نزدیک به۴۳ هزار تست کرونا گرفته شد که از این تعداد ۳۷ ورزشکار مثبت اعلام شدند. در همین بازه زمانی، ۶۸۰ هزار تست غربالگری هم انجام شد که به مثبت اعلام شدن نتیجه تست ۱۶۳ نفر دیگر منجر گردید.
اندرو پارسونز در ادامه درباب بازی های پارالمپیک اظهار داشت: حالا با نزدیک شدن به بازی های پارالمپیک، هیجان من هر دقیقه بیشتر می شود و بی صبرانه منتظر رقابت ۴۴۰۰ پارالمپین برتر دنیا هستم. من اعتقاد دارم این بازی های پتانسیل تحول آفرینی در ژاپن و سراسر دنیا خصوصاً ۱.۲ میلیارد فرد دارای معلولیت را متحول کند.
رییس کمیته بین المللی پارالمپیک اشاره کرد: از سال ۲۰۱۳ که توکیو میزبانی بازی ها را از آن خود کرد، ما بی وقفه درحال تلاش برگزاری بازی ها به بهترین شکل هستیم تا این بازی ها کاتالیزور تغییرات باشند و میراث خوبی از خود بر جای بگذارند. برنامه "من میتوانم" یک نمونه از کوشش های انجام شده در این راستا بود. من امیدوارم این بازی ها تاثیر مثبتی بر روی کودکان ژاپنی داشته باشد و در سال های آتی به تحقق جامعه فراگیر می انجامد.1400/05/24
14:26:51
0.0 / 5
735
تگهای خبر: المپیك , بازی , تیم , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت