نتایج کمانداران جوان و نوجوان ایران در مسابقات جهانی

نتایج کمانداران جوان و نوجوان ایران در مسابقات جهانی

مرکز اسپرت: در ادامه مسابقات جهانی تیراندازی با کمان در لهستان در رده نوجوانان و جوانان، کمانداران کشورمان به مصاف حریفان خود رفتند.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، نتایج کمانداران کشورمان به شرح زیر است:
در کامپوند نوجوانان و در مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات، ابوالفضل سلطانی نژاد مقابل نماینده ایتالیا با نتیجه ۱۴۴ بر ۱۴۳ شکست خورد و حذف شد.
در کامپوند نوجوانان و در مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات، امیررضا عزیزی با نتیجه ۱۴۲ بر ۱۴۰ مقابل نماینده مکزیک به پیروزی رسید. وی در مرحله یک هشتم نهایی مقابل کمانداری از ایتالیا با نتیجه ۱۴۴ بر ۱۴۳ به پیروزی رسید. وی در جمع هشت کماندار برتر مسابقات در رقابتی نزدیک بعد از تساوی ۱۴۶-۱۴۶ مقابل کمانداری از اسلوونی در تیر تای شکست خورد و از صعود به نیمه نهایی بازماند.
ساغر قاسمی در کامپوند نوجوانان و در مرحله یک شانزدهم نهایی مقابل کمانداری از روسیه با نتیجه ۱۴۶ بر ۱۳۹ شکست خورد و حذف شد.
ارشک فاضل در یک شانزدهم نهایی مسابقات ریکرو نوجوانان با نتیجه ۶ بر ۴ مقابل کمانداری از ژاپن به پیروزی رسید. وی در مرحله یک هشتم نهایی با نتیجه ۶ بر ۴ مقابل کمانداری از دانمارک شکست خورد و حذف شد.
محمدحسین گلشنی در یک شانزدهم نهایی مسابقات ریکرو نوجوانان با نتیجه ۶ بر ۵ از سد کمانداری از اسپانیا گذشت. وی در مرحله یک هشتم نهایی با نتیجه ۶ بر ۵ مقابل کمانداری از هند شکست خورد و حذف شد.
گیسا بایبوردی در مرحله یک شانزدهم نهایی کامپوند جوانان مقابل کمانداری از کلمبیا با نتیجه ۱۴۵ بر ۱۳۶ به پیروزی رسید. وی در مرحله یک هشتم نهایی با نتیجه ۱۴۶ بر ۱۴۵ مقابل نماینده کرواسی شکست خورد و حذف شد.
ساغر حلوایی در مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات کامپوند جوانان مقابل نماینده السالوادور با نتیجه ۱۳۸ بر ۱۳۷ شکست خورد و حذف شد.
بیتا عاشق زاده در مرحله یک شانزدهم نهایی کامپوند جوانان مقابل کمانداری از هنگ کنگ با نتیجه ۱۳۹ بر ۱۳۸ به پیروزی رسید. وی در مرحله یک هشتم نهایی با نتیجه ۱۴۷ بر ۱۴۲ مقابل نماینده هند شکست خورد و حذف شد.
امیر محمد قربان زاده در مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات حذفی کامپوند جوانان مقابل کمانداری از آمریکا با نتیجه ۱۴۷ بر ۱۴۲ شکست خورد و حذف شد.
تیم میکس ریکرو نوجوانان ایران با ترکیب یسنا پورماهانی و محمدحسین گلشنی در مرحله یک هشتم نهایی مقابل تیم هند با نتیجه ۵ بر ۴ شکست خورد و حذف شد.
در میکس کامپوند نوجوانان، تیم ایران با ترکیب ساغر قاسمی و ابوالفضل سلطانی نژاد در دور دوم مسابقات مرحله حذفی مقابل رومانی به نتیجه ۱۴۹ بر ۱۴۸ به پیروزی رسید. تیم ایران در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۱۵۴ بر ۱۴۵ مقابل تیم آمریکا شکست خورد و از صعود به مراحل بالاتر بازماند.


منبع:

1400/05/23
22:36:25
0.0 / 5
872
تگهای خبر: پیروزی , تساوی , تیم , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت