قرعه كشی مسابقات هندبال قهرمانی زنان آسیا

همگروهی هندبال زنان ایران با ژاپن، اردن، کویت، هند و افغانستان

همگروهی هندبال زنان ایران با ژاپن، اردن، کویت، هند و افغانستان

مرکز اسپرت: طبق قرعه کشی کنفدراسیون آسیا ژاپن، اردن، هند، کویت و افغانستان حریفان تیم ملی هندبال زنان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا شدند.


به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، مراسم قرعه کشی مسابقات هندبال قهرمانی زنان آسیا امروز در اردن محل برگزاری مسابقات انجام شد که طبق اعلام کنفدراسیون هندبال آسیا ایران در گروه B با ژاپن، اردن، هند، کویت و افغانستان همگروه شد.
تیم های کره، قزاقستان، هنگ کنگ، سنگاپور، قطر و ازبکستان نیز در گروه A با هم همگروه شدند.
مسابقات هندبال قهرمانی زنان آسیا مقرر است از ۲۴ شهریور تا ۳ مهر به میزبانی اردن اجرا شود و کشورهای اردن، ژاپن، کویت، کره، قطر، هند، ایران، هنگ کنگ، سنگاپور، ازبکستان، افغانستان و قزاقستان در این مسابقات شرکت خواهند کرد.
قبل از این فدراسیون هندبال آسیا اعلام نموده بود که در صورت حضور ۱۲ تیم در این مسابقات ۶ سهمیه جهانی توزیع خواهد شد.
مربیگری تیم ملی هندبال زنان ایران را خدیجه قانع به عهده دارد و عزت الله رزمگر نیز بعنوان مشاور فنی و نشمین شافعیان نیز بعنوان مشاور فنی این تیم را هدایت می کنند.
تیم ملی زنان ایران تا حالا چهار مرحله اردو پشت سر گذاشته است و خودرا برای حضور در این مسابقات آماده می کند. تیم ملی هندبال ایران قبل از این در مسابقات دوره قبل قهرمانی آسیا ژاپن در رده ششم ایستاده بود.
قبل از این قرار بود این مسابقات ۱۲ تا ۲۲ شهریور ماه در کره جنوبی اجرا شود که به سبب پاندمی کرونا و با مخالفت دولت کره میزبانی این مسابقات به اردن داده شد.
منبع:

1400/05/21
00:00:52
0.0 / 5
775
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت