گزارش خبرنگار مهر از توكیو؛

دفاع سرمربی تیم تیراندازی بانوان از عملکرد شاگردانش در المپیک

دفاع سرمربی تیم تیراندازی بانوان از عملکرد شاگردانش در المپیک

سرمربی تیم ملی تفنگ بعد از اتمام کار شاگردانش در المپیک اظهار داشت: اگر نتایج را بررسی کنید متوجه خواهید شد که بچه ها بد عمل نکردند.به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به توکیو، الهام هاشمی سرمربی تیم ملی تفنگ کشورمان در انتها مسابقات تیراندازی سه وضعیت اظهار داشت: مهیار صداقت با امتیاز ۱۱۶۸ در میان ۳۹ تیرانداز برتر جهان در رده بیستم قرار گرفت.
وی اضافه کرد: وقتی ببینید که چه قهرمانانی بعد از مهیار هستند متوجه می شوید که نتیجه وی خیلی خوب بوده است.
هاشمی تصریح کرد: اگر شرایط جوی مناسب بود وی نتیجه بهتری کسب می کرد هر چند که وی بالاترین رکورد برون مرزی خویش را در این مسابقات به ثبت رساند.
سرمربی تیم ملی تفنگ اظهار داشت: مهیار در هفته گذشته در تفنگ بادی یک دهم تا فینالیست شدن فاصله داشت و در سه وضعیت هم با عنایت به سن جوانی که دارد نتیجه خیلی خوبی به دست آورد.
وی در مورد عملکرد ۴ تیرانداز تفنگ کشورمان در مسابقات المپیک توکیو خاطرنشان کرد: تفنگ تجهیزات محور است و نیازمندی های زیادی به نسبت سایر رشته ها دارد و باید همیشه درحال تنظیم وسایل باشیم و با عنایت به یک سری از مسائلی که وجود داشت در مجموع عملکرد بچه های تفنگ خوب بود. اگر نتایج را بررسی کنید متوجه خواهید شد که بچه ها بد عمل نکردند.
وی اضافه کرد: همیشه نخستین مدال در تیراندازی بادی بانوان است و فشار و استرس مسابقه سبب شد تا بچه های ما در روز نخست بازی ها آن طور که باید خوب عمل نکنند دلیل آن هم جوان بودنشان است. نجمه خدمتی و فاطمه کرم زاده در سه وضعیت عملکرد قابل قبولی داشتند.
سرمربی تیم تفنگ خاطرنشان کرد: المپیک بالاترین سطح ممکن را دارد و بچه های ما عملکرد قابل قبولی در این بازی ها داشتند. امیدوارم یک سری از مسائلی که درمورد تفنگ وجود دارد حل شود تا تیراندازی کشورمان به آن چیزی که حقش است، برسد.

1400/05/12
11:48:38
0.0 / 5
863
تگهای خبر: المپیك , بازی , تجهیزات , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
مرکز اسپورت