گزارش خبرنگار مهر از توكیو؛

رستمیان در جایگاه شانزدهم تپانچه ایستاد

رستمیان در جایگاه شانزدهم تپانچه ایستاد

مرکز اسپرت: بانوی تیرانداز ایران با قرار گرفتن در جایگاه شانزدهم رقابتهای تپانچه باید منتظر مسابقه بعدی خود در بخش سرعت باشد.به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به توکیو، هانیه رستمیان روز پنجشنبه در تپانچه ۲۵ متر دقت که در گروه دوم در جایگاه دوازدهم ایستاده بود با اختتام هر سه دور در نهایت با میانگین ۹.۶۳۳ و ۲۸۹ امتیاز شانزدهم شد.
همچنین رقابت های تپانچه ۲۵ متر هانیه رستمیان فردا جمعه در بخش سرعت برگزار می گردد و در مجموع با محاسبه امتیازات در ۲ ماده دقت و سرعت تکلیف رستمیان برای مرحله بعد مشخص می شود.
پیشتر رستمیان در همین ماده در ماده ۱۰ متر تفنگ بادی با عنوان دهمی از فینال باز ماند. مهیار صداقت هم در تفنگ ۱۰ متر بادی با کسب جایگاه نهمی یک اختلاف تا فینال بازماند. فاطمه کرم زاده و آرمینا صادقیان هم در ماده تفنگ بادی زنان به ترتیب در رده های بیست و سوم و سی ام ایستادند و از رسیدن به فینال بازماندند.
در ماده ۵۰ متر سه وضعیت فاطمه کرم زاده و نجمه خدمتی شنبه ۹ مرداد ساعت ۱۲ به وقت محلی ۷: ۳۰ به وقت تهران رقابت خودرا شروع می کنند. در این ماده ۴۳ تیرانداز در آساکا پشت خط آتش قرار می گیرند.
در بخش مردان تفنگ سه وضعیت مهیار صداقت دوشنبه ۱۱ مرداد ساعت۱۱: ۳۰ به وقت محلی و۷ بامداد به وقت تهران در خط آتش تیرخود را شلیک می کند. در این خط ۳۹ تیرانداز حضور دارند.


منبع:

1400/05/07
21:33:14
0.0 / 5
908
تگهای خبر: رقابت , مسابقه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت