با نوبرانه خواندن اضافه شدن شهرداری تبریز به لیگ از هفته دوم

تركاشوند: برخی با خودخواهی هر بلایی سر والیبال این مملكت می آورند

تركاشوند: برخی با خودخواهی هر بلایی سر والیبال این مملكت می آورند

به گزارش مركز اسپرت سرمربی تیم والیبال پیكان تهران با انتقاد از شرایط فدراسیون والیبال اظهار داشت: برخی آقایان بخاطر منافع شخصی و خودخواهی هر بلایی كه می خواهند سر والیبال می آورند.محمد تركاشوند در گفت و گو با ایسنا، درباره شروع فصل جدید لیگ برتر والیبال باشگاه های كشور و برد قاطع شاگردانش برابر تیم شهروند اراك، توضیح داد: هفته اول لیگ همیشه برای تیم ها دشوار است، خصوصا برای ما كه با تیم ناشناخته شهروند اراك بازی داشته و چند بازیكن مثل جواد كریمی و سلیم چپرلی را هم به علت محرومیت در اختیار نداشتیم. شهروند تیمی است كه تا آخرین لحظه كسی نمی دانست در لیگ حضور پیدا می كند یا خیر. تیم ما بازیكنان جوان و كم تجربه ای را در اختیار دارد كه با این وجود خوب بازی كرده و به این برد دست یافتیم. البته ایراداتی هم داشتیم كه آنها را برطرف ساخته و به برد رسیدیم.

سرمربی تیم والیبال پیكان تهران همین طور درباره بازی روز یكشنبه تیمش مقابل شهرداری ورامین نیز اظهار داشت: به علت شرایط بدی كه قبل از شروع لیگ وجود داشت، ما زمان بدنسازی و پیش فصل را از دست دادیم و حدودا ۱۵ روز است كه تمرینات تیمی را پیگیری می نماییم. شهرداری ورامین حدودا ۷۵ روز یعنی نزدیك به دو ماه و نیم است تمریناتش را پیگیری می كند. شهرداری ورامین تیم منسجم تری است، اما ما هم تیم دست و پا بسته ای نیستیم، اهتمام می نماییم نقاط ضعف آنها را شناسایی كرده و به بازیكنان گوشزد نماییم تا به پیروزی برسیم.

او در مورد احتمال اضافه شدن تیم شهرداری تبریز از هفته دوم مسابقات به لیگ برتر، اظهار داشت: این هم نوبرانه لیگ و والیبال ایران است! یك سال است كه فدراسیون والیبال بدون رئیس اداره می شود، بگذارید این كار را هم بكنند تا این شرایط تاسف بار تكمیل شود. بی در و پیكر بودن فدراسیون والیبال همچنان ادامه دارد و كسی به فكر این رشته نیست. هر طور كه دوست دارند با این رشته برخورد می كنند، بگذارید این كار را هم بكنند.

تركاشوند با انتقاد از شرایط فعلی فدراسیون والیبال اظهار داشت: نمی دانم چرا انتخابات را برگزار نمی كنند و دلیل این مساله برای هیچكس معلوم نیست. مشخص نیست چه دست هایی پشت این جریانات وجود دارد. تنها می توان به حال والیبال كه در این سال ها موفق ترین رشته تیمی ایران بوده تاسف خورد. برخی آقایان تنها بخاطر خودخواهی و منافع شخصی هرگونه كه می خواهند با والیبال برخورد می كنند. هر بلایی كه می خواهند بر سر والیبال این مملكت آورده اند.

او در پاسخ به این پرسش كه آیا دلیل جدا شدن برخی بازیكنان تیم پیكان برای فصل جدید لیگ، مسائل مالی بود؟ اظهار نمود: ما یكسری مشكلات مالی را داشتیم كه امكان حفظ و جذب بازیكن را به ما نداد. با عنایت به این مساله نفراتی را از تیم نوجوانان در اختیار گرفتیم و هم اكنون با میانگین سنی ۲۲ سال، جوان ترین تیم لیگ محسوب می شویم. همه تلاش خودرا خواهیم كرد كه در زمان مناسب از جوانان خود در كنار باتجربه های تیم استفاده نماییم تا بهترین نتیجه حاصل شود. ما معتقدیم كه آینده والیبال ایران در اختیار این جوانان است.

منبع:

1398/08/11
11:21:18
5.0 / 5
4757
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , پیروزی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
مرکز اسپورت