عذرخواهی نیما عالمیان از مردم بابت پرتاب راكت در جریان مسابقه در المپیك ۲۰۲۰

عذرخواهی نیما عالمیان از مردم بابت پرتاب راكت در جریان مسابقه در المپیك ۲۰۲۰

ملی پوش تنیس روی میز ایران بعد از حذف از رقابت های المپیک 2020 توکیو، از رفتار خود در برخورد با تصمیمات داور پوزش خواست و اظهار داشت: فدراسیون ایران با نامه به فدراسیون جهانی عملکرد این داور را پیگیری می کند.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، نیما عالمیان، تنها پینگ پنگ باز ایران در المپیک ۲۰۲۰ توکیو، بعد از حذف سریع از این رقابت ها به سبب اعتراضات متوالی به نحوه قضاوت داوری، از مردم ایران پوزش خواست.

او ضمن عذرخواهی از مردم ایران به سبب باخت به نماینده انگلیس، بابت حرکت نابه جا در انداختن راکت بر روی میز، ابراز تاسف و پشیمانی کرد و دلیل این اتفاق را ایرادات مکرر داور به نحوه سرویس زدنش در لحظات حساس بازی دانست.

عالمیان در این مورد اظهار داشت: دنبال بهانه برای باخت نیستم اما فیلم بازی موجود است، داور در لحظات حساس روی امتیازهای مهم از من یک سری خطاهای سرویس گرفت که در نتیجه بازی تاثیر زیادی داشت. نمی دانم تصمیم داور مغرضانه بود یا نه، اما طی نامه رسمی فدراسیون ایران به فدراسیون جهانی تنیس روی میز، این مشکل مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

تنها پینگ پنگ باز ایران در بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، اضافه کرد: تمرینات بسیار زیادی انجام دادم و تلاش فراوان کردم تا در آوردگاه المپیک نتایج مطلوبی کسب کنم و دل مردم شریف ایران را شاد کنم اما شرمنده هستم که نتوانستم موجب شادی مردم کشورم شوم. جو و فشار روانی میدان بزرگ المپیک در این ناکامی بی تاثیر نبود.

عالمیان در آخر اظهار داشت: از تمام کسانی که من را با انرژی مثبت حمایت کردند، تشکر و قدردانی می کنم و امیدوارم بتوانم در بازی های آسیایی، جهانی و المپیک آینده جبران و موجبات شادی هموطنانم را فراهم کنم.
1400/05/03
12:41:47
0.0 / 5
761
تگهای خبر: المپیك , بازی , تمرین , تنیس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت