مراقب دل خوشی این مردم باشید!

مراقب دل خوشی این مردم باشید!

به گزارش مرکز اسپرت خوزستان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در جدول رده بندی شرایط خوبی ندارد و از گزینه های سقوط به حساب می آید.


شاید کمتر کسی تصور می کرد، نفت مسجدسلیمانِ مدل تارتار که فصل نوزدهم، تیمی گردن کلفت بود و هیچ حریفی به سادگی نمی توانست از آن امتیاز بگیرد، در لیگ بیستم یکی از گزینه های سقوط باشد.
به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، نفت مسجدسلیمان لیگ بیستم را خوب آغاز کرد و در نیم فصل اول با مجتبی حسینی جایگاه خوبی در جدول داشت و بازهم فوتبال دوستان خوزستانی امیدوار بودند که این فصل هم همانند فصل قبل، نفتی ها به جایگاه تک رقمی برسند اما جدایی یکباره حسینی تمام معادلات و آمال و آرزوی مردم یک شهر را بر هم ریخت.
نیمکت نفت با رفتن حسینی به ذوب آهن گرفتار تزلزل شد؛ یزدی آمد اما نماند و فکری آمد تا گره گشا باشد ولی حالا نفت چندین هفته است که روی آرامش ندیده است. از حواشی بسیار گرفته تا عدم نتیجه گیری. نتایجی که سبب شده حالا نفت به همراه تیم های ذوب آهن و سایپا، از گزینه های سقوط به لیگ یک باشد.
اما اگر این نفت که تمام دلخوشی مسجدسلیمانی ها است، از دست برود، خوشی هم از مردم این شهر که از نظر امکانات و شرایط شهری در وضعیت نه چندان خوبی هستند، خواهد رفت. مردمی که خود اقرار می کنند، تیم فوتبال شهرشان تنها سرگرمی، تفریح و دلخوشی و جبران بسیاری از نداشته هایشان است.
در این بین خیلی ها در ناکامی این روزهای نفت مسجدسلیمان مقصر هستند، مسئولانی که باید بموقع پای کار می آمدند اما خبری از آنها نشد و مربیانی که شاید باید تدبیر بهتری به کار می گرفتند تا نفت از بحران بیرون برود ولی موفق کار نکردند. جدا از تمامی این موارد، نفت دو هفته طلایی را پیش رو دارد و مرگ و زندگی اش دست خودش است؛ یا باید از دو بازی با امتیاز بیرون برود تا در لیگ بماند یا مُهر سقوط را با دستان خودش پای کارنامه بد فصل بیستمش بزند.
نفت مسجدسلیمان هم اکنون با ۲۸ امتیاز در رده سیزدهم قرار دارد و ذوب آهن و سایپا هم به ترتیب با ۲۶ و ۲۳ امتیاز در رده های چهاردهم و پانزدهم جای گرفته اند. البته نفت روی کاغذ شانس نسبتا بیشتری نسبت به ذوب آهن و ساپیا برای بقا دارد اما از آن جا که فوتبال قابل پیشبینی نیست و شاگردان فکری باید با تیم سرسخت گل گهر که برای کسب سهمیه تلاش می کند و همینطور آلومینیوم اراک که به سادگی به رقبا باج نمی دهد، بازی کنند، این نگرانی وجود دارد که مبادا نفتی ها فرصت بقا در لیگ را از دست بدهند.
در این دو هفته مسؤلان خوزستانی و حتی مسؤلان وزارت نفت، نقش انکار نشدنی در موفقیت نفت دارند. آنها با شارژ روحی اعضای تیم نفت مسجدسلیمان می توانند هم از دلخوشی مردم این شهر مراقب کنند و هم ناجی نفتی ها در لیگ بیستم باشند. نفت با کمی توجه، می تواند خویش را دریابد و از گرداب بی انگیزگی رها شود و طعم بقای مجدد در لیگ را بچشد.
به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، پیش از این هم سقوط ماشین سازی تبریز به لیگ یک قطعی شده بود و دومین تیم سقوط کننده هم از بین یکی از تیم های نفت مسجدسلیمان، ذوب آهن و سایپا خواهد بود.1400/04/31
14:20:18
0.0 / 5
985
تگهای خبر: بازی , تیم , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت