اعلام طرح ها ورویدادهای فدراسیون همگانی برای تابستان ورزشی 1400

اعلام طرح ها ورویدادهای فدراسیون همگانی برای تابستان ورزشی 1400

نایب رییس فدراسیون ورزشهای همگانی از اجرای طرح ها و رویدادهای متنوع این فدراسیون با عنوان تابستان ورزشی سال ۱۴۰۰ اطلاع داد.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از فدراسیون ورزش های همگانی، رضا شجیع که در اولین نشست شورای ورزش همگانی کشور با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش حضور داشت، برنامه های این فدراسیون برای تابستان سالجاری را اعلام نمود.
نایب رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی ضمن اشاره به اجرای طرح های این فدراسیون با عنوان «تابستان ورزشی» اظهار داشت: طرح های تابستانه در ادامه طرح های «زمستان فعال» و «بهار تندرستی» طراحی شده و از نظر اجرایی دارای تنوع و جذابیت بیشتری هستند.
شجیع در بخش «سیستم فعال» از اجرای سه طرح تربیت افسران، سبک زندگی فعال ویژه بانوان، تربیت بازاریابان اجتماعی ورزش همگانی ویژه مدیران و همینطور اجرای دوره آمادگی رزم ویژه نیروهای مسلح برای نخستین بار اطلاع داد.
وی همینطور در بخش «مردم فعال» از برگزاری جشنواره دیسک طلایی با محوریت توسعه خانواده محور فریزبی، جشنواره ورزش های ساحلی در سه استان ساحلی، جشنواره پهلوان تالاب با رویکرد حفاظت از ۲۶ تالاب درحال انقراض، برگزاری لیگ تندرستی ۲ و همینطور رویداد «فیت گیمز» برای نخستین بار در کشور اطلاع داد.
رضا شجیع همینطور از اجرای تفاهمنامه های مشترک و تهیه بسته های خدمت به دستگاههای اجرایی اطلاع داد و اضافه کرد: دانشگاه دوستدار ورزش، پادگان فعال و دوستدار ورزش، و همینطور زندان فعال و دوستدار ورزش، سه طرح اجرایی فدراسیون در بخش محیط فعال است که در تابستان ۱۴۰۰ اجرا می گردد.


منبع:

1400/04/23
19:16:24
0.0 / 5
963
تگهای خبر: دستگاه , فدراسیون , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت