كادر پزشكی اعزامی ایران به المپیك

كادر پزشكی اعزامی ایران به المپیك

به گزارش مرکز اسپرت کادر پزشکی فدراسیون پزشکی ورزشی برای اعزام به المپیک توکیو مشخص شد که شامل چهار پزشک و ۲ فیزیوتراپیست هستند.


به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، مقرر است بلافاصله بعد از اعزام اولین گروه کادر پزشکی فدراسیون پزشکی ورزشی به دهکده بازی های المپیک توکیو ۲۰۲۰، همانند دوره های گذشته بازی های المپیک و آسیایی، فدراسیون پزشکی ورزشی مبادرت به راه اندازی کلینیک اختصاصی پزشکی ورزشی برای ورزشکاران کشورمان خواهد نمود و بدین منظور تجهیزات پزشکی ضروری و مورد نیاز تهیه شده و به همراه اولین گروه پزشکی به توکیو ارسال می شود.
هرچند میزبان بازی های المپیک توکیو، تدابیر لازم پزشکی و بهداشتی را اندیشیده است، اما به جهت رفاه حال اعضای کاروان، فدراسیون پزشکی ورزشی کلینیک اختصاصی شبانه روزی در محل دهکده بازی ها راه اندازی می نماید و هم زمان با برگزاری رویداد، به فراخور نیاز پوشش پزشکی لازم برای ورزشکاران ایرانی را مدنظر قرار می دهد.
گروه نخست پزشکی فدراسیون پزشکی ورزشی به سرپرستی دکتر سید اشکان اردیبهشت، دبیر این فدراسیون و با همراهی دکتر امیرعباس لشگری و دکتر افشین رهبری (فیزیوتراتپیست) پنج شنبه شب ۲۴ تیرماه سالجاری و گروه دوم به سرپرستی دکتر غلامرضا نوروزی، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی با همراهی دکتر رضا سعیدی و حمیدرضا یاوری (فیزیوتراپیست) پنجم مردادماه عازم توکیو می شوند.1400/04/23
18:33:39
0.0 / 5
883
تگهای خبر: المپیك , بازی , پزشك , تجهیزات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت