علیرضا سهرابیان:

دستور ترخیص قایق ها صادر شده

دستور ترخیص قایق ها صادر شده

به گزارش مرکز اسپرت رئیس فدراسیون قایقرانی از صدور نامه ترخیص قایق های خریداری شده بعد از دو سال اطلاع داد و اظهار داشت: امیدوارم این دفعه قایق ها ترخیص شوند!به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، علیرضا سهرابیان در حاشیه مجمع عمومی فدراسیون قایقرانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این مجمع هر سال برگزار می گردد و هیات های استانی از عملکرد فدراسیون و اتفاقاتی که افتاده است، آگاه می شوند. خوشحالم مواردی که عنوان شد، مورد موافقت اعضای مجمع بود و سبب افتخارم بود که خانواده قایقرانی دوش به دوش هم کار کردند.
سهرابیان در مورد تعیین تکلیف قایق ها هم اظهار داشت: چهار ساعت پیش نامه موافقت ارسال شد و فردا نماینده ما برای انجام ترخیص می رود. البته امیدوارم این اتفاق رخ دهد چون قبلا هم چند بار قرار بود این اتفاق بیفتد. با عنایت به این که نماینده فدراسیون هم آنجا است امیدوارم این دفعه قایق ها ترخیص شوند. البته ورزشکار ما که شنبه هفته آینده عازم توکیو است متاسفانه نمی تواند قایق ها را ببیند. باز هم خوشحالم که قایق ها به دستمان می رسد تا برای بازی های آسیایی ۲۰۲۲ آماده شویم. البته قایق ها سال ۹۶ خریداری شده است هم اکنون که صحبت می کند ۱۴۰۰ است امیدوارم وقتی به دست ما می رسند گرفتار آسیب و صدمه نشده باشد.
وی در مورد بازدید وزیر از اردوی المپیکی ها اظهار داشت: آقای سلطانی فر و معاونانش ساعت ۱۹ به مجموعه ورزشی می آیند از تمرینات و حال و احوال ورزشکاران آگاه شوند.
سهرابیان در پاسخ به این پرسش که به ورزشکاران المپیکی پاداش پرداخت نمی کند، تصریح کرد: هفته گذشته همه گفتند فدراسیون کار خطرناک انجام داده است اما با رعایت پروتکل ها، پاداش هایی را به ورزشکاران المپیکی و پارالمپیکی و مربیان پرداخت کردیم. بخاطر کمبود وقت از نفرات کمی تجلیل شد پس از المپیک ان شا الله از همه کسانی که زحمت کشیدند تا به المپیک برسیم، تشکرو قدردانی می نماییم.

وی در مورد پیشبینی خود از نتایج ورزشکارانش در المپیک خاطرنشان کرد: بارها گفته ام از ما توقع مدال نداشته باشند اما امیدوارم بهترین نتیجه تاریخ روئینگ و کایاک را بگیرم.
سهرابیان در مورد سفارش قایق برای المپیکی ها اظهار داشت: تمام کارها انجام شده است. البته ملی پوشان پاروهای شخصی خودش را می برند و چند ساعت هم زودتر به فرودگاه می روند تا بتوانند پاروها را بسته بندی کنند تا مشکلی برایشان پیش نیاید.


منبع:

1400/04/22
22:08:54
0.0 / 5
903
تگهای خبر: المپیك , بازی , برند , تمرین
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
مرکز اسپورت