سرمربی ایمان سبز شیراز :

هنوز به صعود امیدواریم

هنوز به صعود امیدواریم

مرکز اسپرت: فارس سرمربی تیم ایمان سبز شیراز هدف اصلی تیمش را بقا در رقابت های این فصل لیگ دسته سوم می داند اما نیم نگاهی هم به صعود دسته دوم دارد.


فرزین زارع که از شروع نیم فصل دوم هدایت این تیم را به عهده گرفته به ایسنا اظهار داشت: آمادگی خوبی داریم اما فشردگی مسابقات کمی اذیتمان می کند. ما هر پنج روز یک دفعه مجبوریم بازی نماییم و با توجه به این که بعضی بازی ها هم روی چمن مصنوعی انجام می شود، تعداد لطمه دیدگی ها بالا می رود.
تیم ایمان سبز در هفته سیزدهم رقابت ها، شامگاه سه شنبه ۲۲ تیرماه در بندرماهشهر به مصاف تیم دوم جدول خواهد رفت. زارع درباب این مسابقه اظهار داشت: این با اهمیت ترین بازی فصل ماست. دیدار با تیم دوم جدول که اگر پیروز شویم مدعی صعود خواهیم بود و اگر شکست بخوریم، خیلی باید بجنگیم تا سقوط نکنیم. برای این بازی هم دو بازیکن مصدوم داریم. اما تیم ما نسبت به قبل، همدل تر شده است و با دو پیروزی که در دو بازی اخیر کسب کردیم، توانسته ایم وضعیت تیم را بهبود ببخشیم.
سرمربی جوان ایمان سبز اضافه کرد: از زمانی که هدایت ایمان سبزرا بر عهده گرفتم، اهتمام کردم تیم را جوانتر کنم. ۱۲ بازیکن مسن تیم که کارایی لازم را نداشتند، در اختیار باشگاه قرار دادم و شش بازیکن از تیم امید و جوانان را به تیم اصلی آوردم و حالا ترکیبی از جوان ها و با تجربه ها هستیم.
وی اظهار داشت: باشگاهی که این همه روی رده های پایه سرمایه گزاری نموده و تیم های امید و جوانانش در لیگ های کشوری حضور دارند، باید بتواند از آنها در رده بزرگسالان هم استفاده لازم را ببرد که ما درحال انجام این کار هستیم.
زارع یکی از اشکالات برگزاری مسابقات را امکانات ضعیف بعضی شهرستان ها عنوان نمود و اظهار داشت: هفته قبل، دو روز قبل از مسابقه با تیم صنعت ابریشم اصفهان، به ما خبر دادند که باید در شهرکرد بازی نماییم. ورزشگاه شهرکرد نه رختکن داشت، نه پروتکل ها رعایت شده بود و بطور کلی شرایط مناسبی نداشت. حتی تا یک ساعت پیش از شروع بازی ما، مدرسه فوتبال در این زمین حضور داشت.
سرمربی ایمان سبز شیراز اضافه کرد: یکی دیگر از مشکلات این است که بازی های خانگی ما روی چمن مصنوعی شهید دستغیب برگزار می گردد که موجب افزایش لطمه دیدگی ها می شود. بعد از هر مسابقه در زمین مصنوعی، باید سه چهار روز ریکاوری نماییم اما باتوجه به فشردگی مسابقات نمی توانیم و این موجب می شود که در بسیاری از بازی ها بازیکنان اصلی مان را از دست بدهیم.
به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال کشور با حضور ۳۰ تیم در سه گروه ده تیمی انجام می شود. در آخر ۱۸ هفته رقابت، تیم های اول و دوم هر گروه بعلاوه بهترین تیم سوم گروه ها، راهی لیگ دسته دوم خواهند شد. همین طور تیم های هشتم، نهم و دهم هر گروه به زیرگروه سقوط می کنند و بدترین تیم هفتم گروه ها نیز به آنها خواهد پیوست. اکنون ایمان سبز با ۱۸ امتیاز تیم چهارم جدول گروه سوم این رقابت هاست.




منبع:

1400/04/22
20:18:58
0.0 / 5
973
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , پیروزی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت