پاراتیراندازی با كمان قهرمانی جهان - چك

صعود ملی پوشان ایران به دور دوم مسابقات

صعود ملی پوشان ایران به دور دوم مسابقات

مرکز اسپرت: ملی پوشان پاراتیراندازی با کمان ایران با عبور از اولین مرحله رقابت های خود، کوشش برای جایگاه بهتر را ادامه خواهند داد.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، در ادامه مسابقات پارا تیراندازی با کمان قهرمانی جهان در چک و در ماده کامپوند بانوان، فرزانه عسگری در دور مقدماتی با امتیاز ۶۵۰ در رده بیستم قرار گرفت. وی بعد از استراحت در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف نماینده استرالیا می رود.
مریم یاورپور نیز در دور مقدماتی با امتیاز ۶۴۰ در رده بیست و دوم قرار گرفت. وی بعد از استراحت در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف نماینده کانادا می رود.
علی سینا منشازاده در دور مقدماتی مسابقات با امتیاز ۶۹۲ در رده چهارم قرار گرفت. وی بعد از استراحت در دور اول و دوم در دور سوم مسابقات حذفی به مصاف برنده دیدار فنلاند و قزاقستان می رود.
رمضان بیابانی در دور مقدماتی مسابقات با امتیاز ۶۸۴ در رده دوازدهم قرار گرفت. وی بعد از استراحت در دور نخست به مصاف برنده دیدار هلند و روسیه می رود.
تیم کامپوند میکس ایران با ترکیب علی سینا منشازاده و فرزانه عسگری با امتیاز ۱۳۴۲ در رده پنحم مرحله مقدماتی قرار گرفت. تیم ایران بعد از استراحت در دور نخست در دور دوم مسابقات حذفی به مصاف کشور بلژیک می رود.


منبع:

1400/04/17
13:17:40
0.0 / 5
797
تگهای خبر: برند , تیم , دیدار , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
مرکز اسپورت