طالقانی:

دبیر خیلی روی المپیكی ها حساب می كرد

دبیر خیلی روی المپیكی ها حساب می كرد

به گزارش مرکز اسپرت یک عضو هیات رییسه فدراسیون کشتی، اظهار داشت: علیرضا دبیر در گزارشی که به اعضای هیات رییسه داد از وضعیت کشتی گیران المپیکی رضایت داشت و خیلی روی آنها حساب می کرد.


محمدرضا طالقانی در گفتگو با ایسنا، درباره مباحث مطرح شده در جلسه هیات رییسه فدراسیون کشتی، اظهار نمود: جلسه بسیار خوبی برگزار شد و رئیس فدراسیون کشتی گزارش کاملی از وضعیت تیم های اعزامی ایران به المپیک توکیو ارائه نمود. من به علت مشغله های زیادی که دارم هر ماه یک ساعت مزاحم دوستان مان در فدراسیون کشتی می شوم. در این یک ساعت آقای دبیر گزارش خیلی خوبی درباره تیم های ملی و اقدامات فدراسیون عرضه کرد که به نظر من خیلی خوب بود.

رییس پیشین فدراسیون کشتی، اضافه کرد: آقای دبیر عنوان نمود آمادگی بچه ها به مرحله بسیار خوبی رسیده و خوشبختانه خیلی روی بچه ها حساب می کرد تا به امید خدا بتوانند با کسب نتایج خوب سبب شادی مردم شوند.

طالقانی درباره پیشبینی خود از نتایج کشتی ایران در المپیک توکیو، اظهار داشت: وقتی رئیس فدراسیون می گوید تیمی خوب و جوان داریم که امید زیادی به آنها می رود به نظر من جای شادمانی دارد. امیدوارم بچه ها مزد زحمات شان را بگیرند و سبب شادمانی مردم ایران شوند.

عضو هیات رییسه فدراسیون کشتی در انتها با تکیه بر اینکه المپیک اصلی ترین امتحان برای کشتی ایران است، اظهار داشت: کمتر از یک ماه دیگر نتیجه کار فدراسیون کشتی را می بینیم. کشتی در یکی دو سال گذشته نوسانات زیادی داشته و احساسم این است بچه ها با عنایت به وضعیتی که دارند به نتایج خوبی برسند و فدراسیون هم نمره قبولی بگیرد.
منبع:

1400/04/16
12:52:05
0.0 / 5
883
تگهای خبر: المپیك , تیم , فدراسیون , كشتی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
مرکز اسپورت