انتخاب پرچمداران كاروان اعزامی به پارالمپیك با قرعه كشی !

انتخاب پرچمداران كاروان اعزامی به پارالمپیك با قرعه كشی !

به گزارش مرکز اسپرت زهرا نعمتی و نورمحمد آرخی بعنوان پرچمداران کاروان سردار دلها، اعزامی به بازی های پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ انتخاب شدند.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک، طبق درخواست کمیته برگزاری بازی های توکیو ۲۰۲۰ تمام کشورهای شرکت کننده می بایست یک خانم و یک آقا بعنوان پرچمدار کاروان معرفی نمایند.
بر این اساس در جریان برگزاری یکصد و هشتاد و پنجمین جلسه هیأت رئیسه و اجرایی کمیته ملی پارالمپیک و بعد از انجام قرعه کشی میان گزینه های مورد نظر، در نهایت زهرا نعمتی، ملی پوش تیم تیراندازی با کمان و نورمحمد آرخی، ملی پوش تیم دو و میدانی نابینایان و کم بینایان، بعنوان پرچمداران کاروان ایران در بازی های توکیو ۲۰۲۰ عرضه شدند.
در بخش بانوان زهرا نعمتی، ساره جوانمردی و الناز دارابیان و در بخش آقایان داود علیپوریان، نورمحمد آرخی و روح اله رستمی کاندید بودند که بعد از انجام قرعه کشی در نهایت نعمتی و آرخی انتخاب شدند.
کاروان پارالمپیک جمهوری اسلامی ایران در بازی های توکیو ۲۰۲۰ با عنوان "سردار دل ها" حضور می یابد و تا کنون حضور ۶۲ ورزشکار از کشورمان دراین رویداد قطعی شده است.


منبع:

1400/04/15
13:43:19
0.0 / 5
733
تگهای خبر: المپیك , بازی , تیم , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
مرکز اسپورت