افقری :

برای ارتقای ركورد ملی در المپیك تلاش می كنم

برای ارتقای ركورد ملی در المپیك تلاش می كنم

به گزارش مرکز اسپرت شناگر ایرانی که موفق شد سهمیه B بازی های المپیک را به دست آورد اظهار داشت: با عنایت به مدت زمان کوتاه هدفم ارتقای رکورد ملی در المپیک است و برای کسب مدال در بازیهای آسیایی چین تلاش خواهم کرد.مهرشاد افقری در گفتگو با خبرنگار مهر درباره کسب سهمیه ورودی B المپیک در شنا اظهار داشت: ما تفاوتی با تیم ملی نداشتیم از آنجائیکه تعداد زیاد بود در دو گروه تقسیم شدیم، گروه اول به مسابقات صربستان اعزام شدند و ما به بلغارستان رفتیم. باشگاه اریس اصفهان ما را حمایت کرد و ما بعنوان نماینده اصفهان در مسابقات کسب سهمیه شرکت کردیم. توانستم رکورد ملی را ارتقا بخشم و ورودی B المپیک را به دست آورم.
شناگر ایران افزود: با عنایت به مدت زمان کوتاهی که تا المپیک توکیو در پیش داریم برنامه کوتاه مدتم این است که رکورد ملی را ارتقا بخشم ولی نمی توان برای مدال المپیک توکیو برنامه ای داشت اما برنامه بلندمدتم برای ۴۱۳ روز آینده یعنی بازی های آسیایی چین است که تمام تلاشم را می کنم به مدال بازی های آسیایی برسم. برای رسیدن به این هدف به باور از جانب فدراسیون، بزرگان و مسؤلان نیاز داریم و باید حمایت شویم.
وی تصریح کرد: تمریناتم را در استخر مروارید با حمایت باشگاه اریس انجام می دادم، دیلانچیان، جابرزاده رئیس باشگاه اریس خیلی من را حمایت کردند در زمان اعزام به مسابقات بلغارستان جابرزاده در خلال دو هفته ۱۴ بار از اصفهان به تهران سفر کرد تا کارهای اداری صورت گیرد، بسیار از آنها تشکر می کنم که من را در این راه حمایت کردند.
اصغری درباره پیگیری تمریناتش اظهار داشت: با عنایت به این که تازه به ایران رسیده ام هنوز نامه نگاری ها صورت نگرفته و فعلا در اصفهان تمرین می کنم منتظرم ببینم فدراسیون چه تصمیمی خواهد گرفت.
شناگر ایران عنوان کرد: محمد علیرضایی ۱۴ سال پیش اولین شناگری بود که سهمیه مستقیم المپیک را به دست آورد اما شرایط کسب سهمیه من با علیرضایی بسیار متفاوت می باشد، او حدود ۹۰ روز در کرواسی با هزینه فدراسیون و زیر نظر مربی خارجی اردو برگزار کرد اما من هیچ یک از این شرایط را نداشتم حتی در تهران و در استخر آزادی تمرین نکردم بلکه در اصفهان و زیر نظر مربی ایرانی (گامر دیلانچیان) تمریناتم را پیگیری کردم. یک سال و نیم در هیچ مسابقه ای شرکت نداشتم اما بالاخره به هدفم رسیدم و سهمیه المپیک را کسب کردم.
وی در انتها اظهار داشت: از جابرزاده، دیلانچیان، گرامی، طباطبایی و آموزش و پرورش اصفهان بسیار تشکر می کنم که من را حمایت کردند امیدوارم در ادامه مسؤلان هم حمایت کنند.


منبع:

1400/04/12
17:08:58
0.0 / 5
784
تگهای خبر: آموزش , المپیك , بازی , باشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
مرکز اسپورت