علی نژاد:

حمایت كامل خویش را از مدیریت و كادر فنی كاراته اعلام می نماییم

حمایت كامل خویش را از مدیریت و كادر فنی كاراته اعلام می نماییم

به گزارش مرکز اسپرت مهدی علی نژاد اظهار داشت: حمایت صد در صدی خویش را از مدیریت و بخش فنی کاراته اعلام می نماییم چون که آنچه از کاراته می بینیم انسجام و همدلی است.


به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، مجمع سالیانه فدراسیون کاراته امروز چهارشنبه با حضور مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی وحرفه ای وزارت ورزش، کیکاوس سعیدی دبیر کل کمیته ملی المپیک، خسروی مدیرکل امور مشترک فدراسیون ها، سیدحسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته و اعضای مجمع در استان تهران در سالن استاد قاسم فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد.
در این مجمع که خیلی از اعضا به صورت ویدئو کنفرانس در آن شرکت داشتند، در ابتدا کلیپی از فعالیتهای سال ۹۹ فدراسیون پخش گردید. در ادامه سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته در تشریح فعالیتهای سال ۹۹ اظهار نمود: در سال ۹۹ به واسطه شیوع کرونا بسیاری از فعالیت ها به سمت فضای مجازی کشیده شد. ما با استفاده از زیرساختهای تهیه شده توانستیم در بخش های مختلف همچون آموزش، استعدادیابی، مربیان، داوران و... فعالیتهای خویش را دنبال نماییم.
وی ادامه داد: از فرصت بدست آمده نهایت استفاده را بردیم و بدهی های گذشته فدراسیون را تسویه کردیم. خوشحالیم که به اطلاع خانواده کاراته برسانیم که فدراسیون امروز بدهی ندارد.
طباطبایی تصریح کرد: در بخش فنی، تمام کمیته ها نسبت به سالهای گذشته فعال تر شده اند و تمامی تصمیماتی که گرفته شده در کمیته های مربوطه ابتدا بحث های کارشناسی صورت گرفت و سپس با خرد جمعی تصمیمات لازم اتخاذ شد.
رئیس فدراسیون کاراته در ادامه به موفقیت های فدراسیون در بخش بانوان اشاره نمود و عنوان داشت: در بخش بانوان ظرفیت های بالایی داشته ایم و خروجی کار ما سهمیه های کسب شده در بخش بانوان برای المپیک است. سهمیه سوم هم حق رزیتا علیپور است و امیدواریم با پیگیری های لازم از راه کمیته ملی المپیک و IOC ایران بتواند در المپیک صاحب سهمیه دیگری شود.
طباطبایی افزود: در بخش کاتا هم اقدامات خوبی صورت گرفته است و نمایندگان کاتای کشورمان در مسابقات پاریس پیشرفت خویش را نشان دادند. ان شاءالله با ادامه این روند شاهد موفقیت های کاتا در سنوات آینده خواهیم بود.
در ادامه مجمع، گزارش مالی از جانب حسابرس مستقل و خزانه دار عرضه و به تصویب اعضا رسید.
سعیدی: نظم مالی در فدراسیون کاراته حاکم است
کیکاووس سعیدی دبیر کمیته ملی المپیک در این مجمع اظهار داشت: گزارشهای مالی حکایت از نظم و انضباط فدراسیون در این عرصه بود که جای تقدیر و تشکر دارد. درباره حضور کاراته در المپیک هم باید بگویم پس از انقلاب روند رو به رشد کاراته شروع شد. حضور در کاراته یک فرصت استثنایی است، موفقیت این رشته در المپیک متعلق به همه اعضای این خانواده است. همه باید یکدل شویم تا کاراته بهترین عملکرد را در توکیو داشته باشد.
علی نژاد: روند خوبی بر فدراسیون حاکم است
در بخش پایانی مجمع هم مهدی علی نژاد رئیس مجمع فدراسیون کاراته اظهار داشت: کاراته ایران ریشه دار است، در بازیهای آسیایی همیشه با کسب مدال یکی از مزیت های کاروان ورزش ایران بوده و ان شاءالله در المپیک هم از امیدهای ورزش برای کسب مدال است.
وی ادامه داد: جامعه ورزش به موفقیت های کاراته عادت کرده است. امروز هم مدیریت، کادرفنی و ورزشکاران اعتقاد دارند این تیم از بهترین تیم های جهان است.
علی نژاد افزود: حمایت صد در صدی خویش را از مدیریت و بخش فنی کاراته اعلام می نماییم. آنچه که از کاراته می بینیم انسجام و همدلی است، البته حادثه ای که برای بهمن عسگری رخ داد، تلخ و ناخوشایند بود ولی امیدواریم شرایط بگونه ای شود که او هم در المپیک حضور داشته باشد.
معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش یاداور شد: بی ثباتی مدیریت دلیل افت کاراته در سالیان اخیر بوده، صرف نظر از هر نتیجه ای که در المپیک بوجود آید، بطور قطع وزارت ورزش پشتیبان فدراسیون کاراته است. چون اعتقاد داریم روند، روند درستی است.
منبع:

1400/04/09
21:52:33
0.0 / 5
855
تگهای خبر: آموزش , المپیك , بازی , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
مرکز اسپورت