خلیلی:

می خواهیم از تیم های پایه به تیم بزرگسالان بازیكن معرفی نماییم

می خواهیم از تیم های پایه به تیم بزرگسالان بازیكن معرفی نماییم

مرکز اسپرت: مدیر آکادمی باشگاه پرسپولیس می گوید با برنامه ریزی انجام شده می خواهد بازیکنانی را از تیم پایه به تیم بزرگسالان معرفی نماید.


به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، محسن خلیلی درباره حضورش بعنوان مدیر آکادمی باشگاه پرسپولیس اظهار نمود: خوشحالم که باردیگر در خدمت پرسپولیس هستم و بعنوان عضو کوچکی می توانم خدمتگذار باشم. از همه کسانی که به من اعتماد کردند تشکر می کنم و از کسانی که در آکادمی زحمت کشیدند به ویژه آقای محمد پنجعلی تشکر می کنم. از تجارب ایشان و دیگر عزیران استفاده خواهیم کرد.
او درباره ایجاد تغییرات در کادر فنی تیم های پایه پرسپولیس هم اظهار داشت: صحبت هایی برای انتخاب سرمربیان تیم های پایه انجام شد و با هماهنگی های لازم، اسماعیل حلالی که چندین سال در این تیم زحت کشیده بودند را برای تیم امید پرسپولیس انتخاب کردیم و آقای ادمند بزیک هم برای تیم جوانان انتخاب شدند و برای نوجوانان و نونهالان هم از پیشکسوتان پرسپولیس استفاده خواهیم کرد.
او درباره برنامه های خود برای آکادمی پرسپولیس هم اظهار داشت: فوتبال پایه و آکادمی با تیم بزرگسالان متفاوت می باشد. الان فوتبال پیشرفت کرده است و برنامه های خاصی داریم و با صحبت هایی که با آقای سمیعی داشتیم امیدوارم بتوانیم امکانات لازم را بگیریم و برنامه های خودمان را پیش ببریم و بتوانیم بازیکنان خوبی برای تیم بزرگسالان معرفی نماییم و مسیر پیشرفت را برای نوجوانان و جوانان هموار نماییم.
او درباره استعدادیابی باشگاه پرسپولیس هم اظهار داشت: مسلما کشور ما دارای بیش ترین استعداد در آسیا است و بازیکنان زیادی نمی توانند دیده شوند اما ما کوشیدیم راحت ترین شرایط را برای جوانان و نوجوانان فراهم نماییم تا دیده بشوند و از مربیان خودمان هم خواستیم وقت بگذارند تا بتوانیم بازیکنانی که استعداد لازم را دارند را ببینیم.
منبع:

1400/04/07
23:25:38
0.0 / 5
855
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
مرکز اسپورت